Materiał Partnera

Lakierowanie auta z Potrykus – postaw na sprawdzonego lakiernika

Lakierowanie auta z Potrykus – postaw na sprawdzonego lakiernika

Większość kierowców podejmuje decyzję o lakierowaniu auta po zauważeniu ubytków i odprysków na karoserii. Jeżeli zależy Ci na przywróceniu pierwotnego wyglądu swojego samochodu, odnowieniu koloru i pozbyciu się zarysowań po stłuczce, skorzystaj z oferty warsztatu blacharsko-lakierniczego Potrykus. Sprawdź, jak wygląda proces lakierowania i dlaczego warto skorzystać z usług fachowców.

Lakierowanie auta w warsztacie Potrykus – jak wygląda?

Proces lakierowania ma charakter wieloetapowy i wymaga użycia specjalistycznych środków dostosowanych do typu pojazdu. Oprócz zdefiniowania koloru lakieru, specjalista z Potrykus dobierze właściwy podkład, szpachle oraz środki do konserwacji. Kwestią kluczową jest zastosowanie odpowiedniego sprzętu, który umożliwi usunięcie starej warstwy lakieru bez naruszenia karoserii.

Przed przystąpieniem do pracy zdejmujemy lusterka, zderzaki oraz inne elementy, które będą przeszkadzać. Następnie dokładnie ścieramy starą warstwę lakieru przy pomocy ścierniwa, myjemy i odtłuszczamy powierzchnię nadwozia. Po osuszeniu aplikujemy podkład wygładzający powierzchnię oraz nakładamy lakier bazowy

– wyjaśnia pracownik Potrykus.

Lakierowanie pojazdu – jak osiągnąć długotrwałe efekty?

Liczba naniesionych warstw lakieru może różnić się w zależności od rodzaju auta i stanu karoserii. Aby zabezpieczyć powłokę przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi, należy zastosować preparat bezbarwny, a po jego wyschnięciu – dokładnie wypolerować strukturę. Usługi lakiernicze, świadczone przez warsztat Potrykus, mają charakter kompleksowy, dlatego klient może mieć pewność, że auto zostanie precyzyjnie polakierowane, a karoseria – zabezpieczona przed ewentualnymi urazami. Doświadczeni lakiernicy wiedzą, że końcowy efekt zależy od jakości stosowanych produktów. Z tego względu sięgają wyłącznie po produkty od renomowanych firm, które gwarantują pełną ochronę karoserii. Dobre preparaty w połączeniu z umiejętnościami specjalistów z Potrykus to sprawdzona droga wydobycia intensywnego koloru lakieru. 

 

Opracowanie:
Żukowo, Armii Krajowej 21a
tel. 601 058 949
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz