Materiał Partnera

Lademann – kompleksowa organizacja pogrzebu

Lademann – kompleksowa organizacja pogrzebu

Śmierć bliskiej osoby to bardzo trudny moment. Przeżywając żałobę trudno jest zająć się wszelkimi formalnościami oraz organizacją pochówku. Zadania te warto powierzyć profesjonalistom, którzy wesprą nas w tych przykrych chwilach. Kompleksową organizacją pogrzebów w woj. pomorskim zajmuje się zakład usług pogrzebowych Lademann. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej firmy.

Usługi w ofercie firmy Lademann z Wejcherowa

Zakład usług pogrzebowych Lademann działa głównie na terenie powiatów wejherowskiego i puckiego oraz Trójmiasta i okolic. Oferuje profesjonalną i kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej. Wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej jest gwarancją wysokiej jakości usług. Pracownicy firmy charakteryzują się dużą empatią.

Usługi pogrzebowe są w pełni kompleksowe i dostosowane do potrzeb klienta oraz jego możliwości finansowych. Decydując się na usługi tej firmy możemy skorzystać z nieodpłatnego kredytowania w ramach zasiłku pogrzebowego.

Lademann zajmuje się organizowaniem zarówno pochówków wyznaniowych, jak i świeckich – tradycyjnych, jak i poprzedzonych kremacją. Pracownicy firmy zajmują się przygotowaniem ciała do pochówku.

Firma oferuje całodobowy przewóz zwłok – krajowy i międzynarodowy – oraz dysponuje własną chłodnią. Lademann zajmuje się również załatwianiem formalności urzędowych i cmentarnych w imieniu klienta.

Możemy liczyć na kompleksowe zorganizowanie uroczystości pogrzebowej, łącznie z oprawą muzyczną czy przewozem uczestników pogrzebu, jak i na zorganizowanie całej stypy. Firma zajmuje się przygotowaniem miejsca ostatniego spoczynku zmarłego – świadczy usługi grabarskie oraz kamieniarskie.

Szeroka oferta sprzedażowa

Firma Lademann ma również bogatą ofertę sprzedażową, dzięki czemu wszystko, co jest nam potrzebne do organizacji pogrzebu, znajdziemy w jednym miejscu. W sprzedaży znajduje się szeroki wybór trumien i urn oraz krzyży, tabliczek i klepsydr. Na miejscu możemy zaopatrzyć się w konfekcję żałobną: garnitury, garsonki, suknie, koszule czy obuwie. W sklepie znajdziemy również duży wybór różnego rodzaju dewocjonaliów, jak różańce czy modlitewniki. Firma Lademann świadczy również usługi florystyczne, oferując wiele rodzajów wiązanek i wieńców pogrzebowych.

Opracowanie:
Wejherowo, Chopina 7
tel. 509 255 665
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz