Materiał Partnera

Łącząc przyjemne z pożytecznym. Jak wybrać idealne miejsce do organizacji wyjazdu firmowego?

Łącząc przyjemne z pożytecznym. Jak wybrać idealne miejsce do organizacji wyjazdu firmowego?

Wyjazd firmowy to świetna okazja na odbycie ciekawych szkoleń, ale też na integrację między pracownikami, przełożonymi i podwładnymi. Wspólne spędzanie czasu poza biurem przełamuje bariery, zgrywa zespół i czyni go wydajniejszym w codziennej pracy. Co ważne, za sekretem udanego wyjazdu stoi nie tylko nastawienie uczestniczących w nim osób, ale też dobór odpowiedniej lokalizacji. O czym warto pamiętać, szukając miejsca na zjazd pracowniczy? Poniżej kilka wskazówek.

Odpowiednie zaplecze hotelowe

Kluczowym aspektem, który powinniśmy wziąć pod uwagę, jest wybór właściwego zaplecza hotelowego. Na szczęście nowoczesne polskie obiekty wypoczynkowe są w pełni przystosowane do potrzeb wielkiego biznesu. Hotelowe sale konferencyjne z bogatym wyposażeniem – projektorem, systemem nagłośnienia czy stałym łączem internetowym – spełniają wszelkie standardy organizacyjno-szkoleniowe i służą do obsługi nawet kilkudziesięciu spotkań rocznie. Pomoc hotelowa staje na wysokości zadania, gwarantując wsparcie w organizacji pobytu od momentu zameldowania, do czasu opuszczenia hotelowych pomieszczeń. Kluczowy jest wybór ośrodka o wyrobionej renomie. Tego typu miejscem jest np. hotel ,,Nad Jeziorem, położony w malowniczej miejscowości Człuchów w województwie pomorskim. A skoro już o lokalizacji mowa…

Przyjazna i atrakcyjna okolica

Nie samą pracą człowiek żyje. Wyjazdy firmowe służą szkoleniu i doskonaleniu kompetencji zawodowych, ale też nawiązywaniu relacji międzyludzkich. O te zdecydowanie łatwiej w sprzyjających warunkach przyrody. Przy wyborze lokalizacji wcale nie musimy decydować się na nieco spowszedniałe kierunki nadmorskie i górskie, gdzie często trudno o spokój, z racji dużej liczby turystów. Nasz kraj jest tak piękny, że łatwo znaleźć w nim szereg innych, ciekawych i kameralnych miejsc. Do takich należy Pojezierze Krajeńskie z Jeziorem Rychnowskim, na obszarze wspomnianego już Człuchowa. Organizacja wyjazdu nad jezioro to gwarancja szeregu atrakcji – np. uczestniczenia w spływach tratwą lub kajakiem. Rozrywki tego typu często są dostępne w ramach pakietów wypoczynkowych, oferowanych przez poszczególne hotele. Niezwykle zatem ważne, aby aspekty zaplecza hotelowego i okolicy rozpatrywać wspólnie. Dzięki temu znajdziemy miejsce idealne do organizacji wyjazdu, który będzie z przyjemnością wspominany przez każdego pracownika.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz