Artykuł sponsorowany

Kwiatowe kompozycje na każdą okazję

Kwiatowe kompozycje na każdą okazję

Bukiety okolicznościowe to od lat najlepszy sposób jak uprzyjemnić wizytę, czyjeś urodziny czy imieniny oraz ważną rocznicę. Kwiaty dzięki swojej urodzie przyjemnie nam się kojarzą i wywołują w nas same dobre emocje. Kwiatowe kompozycje na ślub i komunię, na jubileusze czy jako wystrój sali zachwycają swoją oryginalnością i nowoczesnymi dodatkami.

Kwiaciarnia Konwalia to idealne miejsce, jeśli szukają Państwo oryginalnych ozdób z kwiatów, które zachwycą gości lub osoby nimi obdarowywane. Wszystkie dekoracje wykonujemy z wysokiej jakości produktów oraz świeżych roślin uwzględniając preferencje klientów. Jako nowoczesna kwiaciarnia oferujemy szeroki zakres usług, ponieważ potrzeby naszych klientów zmieniają się wraz ze zmianą pór roku. Zajmujemy się sprzedażą kwiatów żywych, bukietów, oraz zaproponujemy stylowe dekoracje pomieszczeń i samochodów.

Kwiaty jako dekoracja pomieszczeń

Rośliny w doniczkach i kwiaty cięte w wazonie to zawsze najpiękniejsze dekoracje każdego pomieszczenia. Wybieramy ulubione gatunku oraz kolory roślin, dobieramy do tego dekoracje i ozdoby i w prosty sposób budujemy atmosferę w danym pomieszczeniu. Wiązanki i bukiety to też najlepszy prezent. Z roku na rok rośnie zainteresowanie dekoracją pomieszczeń, w których organizujemy spotkania rodzinne, jubileusze, wesela, chrzciny czy niespodzianki dla najbliższych. Kwiaciarnia Konwalia oferuje dekoracje kościołów, dekoracje firmowych bankietów, konferencji i spotkań, dekoracje sali i stołów weselnych, a także dekoracje samochodów. Przygotowujemy oryginalne stroiki z kwiatów żywych, które zachwycają wyglądem i które mogą stanowić ciekawą pamiątkę ważnych wydarzeń w naszym życiu. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie naszych klientów i razem znajdujemy najlepsze rozwiązania.

Zawsze zgodnie z porą roku

Kluczem do udanej dekoracji kwiatowej to wykorzystywanie kwiatów charakterystycznych dla danej pory roku. Oczywiście, jeśli mamy swój ulubiony kwiat, bez którego nie wyobrażamy sobie dnia ślubu, w miarę możliwości wykorzystamy go w wianku lub bukiecie. W ostateczności zaproponujemy szeroki wybór kwiatów sztucznych, które niczym nie ustępują kwiatom żywym. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nie blakną i długo wyglądają jak nowe. To rozwiązanie idealne dla osób, którym zależy na zachowaniu stroików lub bukietów na pamiątkę a boją się, że suszone kwiaty nie przetrwają próby czasu. W naszej kwiaciarni zaopatrzą się Państwo również w artykuły ogrodnicze do pielęgnacji roślin. Nasi pracownicy to osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą, którzy zawsze doradzą najlepsze produkty i podzielą się wskazówkami, co zrobić, aby długo cieszyć się kwiatami na balkonie lub tarasie.

Opracowanie:
Sierakowice, Kozielska 6s
tel. 32 335 42 70
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz