Artykuł sponsorowany

Kuliste hale namiotowe – namioty wystawowe, koło których nikt nie przejdzie się obojętnie

Kuliste hale namiotowe – namioty wystawowe, koło których nikt nie przejdzie się obojętnie

Poszukując niestandardowych rozwiązań marketingowych, warto zwrócić się do nowoczesnego designu. Kuliste hale namiotowe realizują to założenie, bo odróżniają się od innych przede wszystkim kształtem. Ta estetyka ma silny wpływ na zainteresowanie klientów tym, co mieści się wewnątrz takiej konstrukcji. Namioty sferyczne o różnych wymiarach można wykorzystać do działań kulturalnych, sportowych, edukacyjnych lub do skutecznej promocji swojej marki.

Jak skonstruowana jest hala kulista?

Dla zwolenników zaawansowanej technologii konstrukcji tymczasowych powstała ciekawa propozycja. Kuliste hale namiotowe zbudowane są z trójkątów osadzonych na stalowym szkielecie, których rozkład może być modyfikowany. Kopuła wkomponowuje się w krajobraz dzięki miękkim i naturalnym kształtom, a dodatkowo jest samostabilizująca się, bo konstrukcja zachowuje równowagę i symetrię. Tego typu hale mogą być niewielkie np. o szerokości 6 m lub pokaźnych rozmiarów o szerokości np. 30 m. Takie i inne opcje są dostępne u producenta systemów zadaszeń Setter.

Jak prezentuje się wystawowy namiot sferyczny na tle innych?

Poszycie namiotu sferycznego może być kolorowe lub przezroczyste, dzięki czemu można stworzyć własną kompozycję. W przypadku opcji transparentnej użycie kolorowych świetlówek w środku daje niezwykły efekt wizualny na zewnątrz, zwłaszcza wieczorem, przyciągając zainteresowanych. Można wykorzystać zestaw namiotów sferycznych na cały event lub wyróżnić się pojedynczym pośród innych wystawców.

Gdzie najchętniej są używane kuliste hale namiotowe?

Intrygujący kształt to nie jedyna zaleta namiotów sferycznych. Są również funkcjonalne, bo mogą pomieścić sporo odwiedzających i są łatwe do zagospodarowania. Ta architektura na miarę XXI w. doskonale nadaje się na prezentację najnowszych rozwiązań firm związanych z nowoczesną technologią. W przypadku działań edukacyjnych, kulturalnych lub sportowych kopuła współgra z nieszablonowym charakterem wystawy lub aktywności. Użycie własnego logo na poszyciu wpłynie na pozytywne utrwalenie wizerunku marki.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz