Materiał Partnera

Kuchnia w kolorowej wiosennej aranżacji

Kuchnia w kolorowej wiosennej aranżacji

Jeśli cały rok tęsknisz za wiosną, zaproś ją do swego domu na stałe. W czasie zimnych, pełnych deszczu dni w Twojej kuchni będzie zawsze miło, ciepło i radośnie. W obecnych czasach możesz mieć meble kuchenne w wymarzonych, fantastycznych kolorach. Tylko od Ciebie zależy, czy to będzie słoneczny żółty, głęboki turkus czy może wesoły i soczysty seledyn. Taka kolorowa kuchnia zawsze poprawi Ci humor, nie zwlekaj więc i zabierz się do pracy!

Kolorowe meble

Gdy kupujesz meble zwracaj uwagę nie tylko na cenę, liczy się także estetyka, znakomita jakość, precyzja wykonania, a także trwałość mebli kuchennych, która przełoży się na wiele lat użytkowania. Postaraj się także kupić meble wyposażone w najróżniejsze sprytne i ułatwiające pracę mechanizmy. Nowoczesne meble wyposażane są np. w ciche spowalniacze i pojemniki wpuszczane w blat. Jeśli meble, które Ci się spodobały, nie mają takich udogodnień, możesz zamontować je za dodatkową opłatą, bo rzeczywiście warto!

Gdy już wybierzesz meble kuchenne, udekoruj kuchnię ładnymi kwiatami. Kupuj świeże kwiaty cięte, takie jak tulipany, frezje czy margerytki i każde inne, które możesz akurat dostać na pobliskim targu. Ustaw je w kolorowym, przezroczystym wazonie ze szkła, np. niebieskim czy fioletowym. Na parapecie okna pięknie będą się prezentowały doniczki z fiołkami alpejskimi, możesz też postawić tam dużą misę, w której dekoracyjnie ułożysz  piramidę z owoców. W Twojej wiosennej kuchni będą wspaniale wyglądać przeróżne kolorowe naczynia i taka zastawa stołowa.

Przyjemna kompozycja

Przedmioty w jaskrawych barwach, dla kontrastu, można kłaść na jednolitej ciemnej lub jasnej powierzchni, np. na czarnej wyspie kuchennej lub jasnym drewnianym stole. Do bukowego stołu możesz dostawić kolorowe krzesła. Dobrze wyglądać będzie tu także jeden główny kolor przewodni, uzupełniany przez inne. Przykładowa kompozycja to seledynowe margerytki w wazonie, seledynowe kubki, krzesła i drewniane szafki, a do tego jasnozielone serwetki z haftowanymi stokrotkami.

Jeśli chcesz nadać kuchni przytulny klimat, połóż na podłodze kolorowy dywanik, pasujący kolorem do mebli kuchennych. Wiadomo,  że kuchnia i jadalnia to miejsca, gdzie wszystko się najbardziej brudzi, dlatego dywan położony w tym miejscu musi być wyjątkowy. Bardzo trwały i odporny na zabrudzenia jest dywan sznurkowy, którego sposób tkania – płaski splot, nie dopuszcza, by kurz i brud wnikały w jego głąb. Dzięki temu, że nie ma runa, z łatwością go wytrzepiesz lub odkurzysz. Jest też odporny na odkształcenia, śmiało możesz go kłaść pod stół i krzesła w kuchni.

Jeśli szukasz ciekawych mebli do swego domu, zapoznaj się z bogatą ofertą Jel-Sol. Firma oferuje meble także dla biura i hotelu. Oryginalne wzornictwo zaspokoi najbardziej wyszukane gusta. Serdecznie zapraszamy!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz