Materiał Partnera

Księgowi z prawdziwego zdarzenia

Księgowi z prawdziwego zdarzenia

Sprawdzona i sprawnie działająca firma księgowa to nieocenione narzędzie niezbędne do funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od tego w jakiej branży funkcjonuje. Doradztwo w zakresie prawa podatkowego, finansów oraz przejrzysta organizacja rachunkowości firmy to klucz do sukcesu i gwarancja spokoju w trakcie ewentualnych kontroli i audytów.

Prawidłowa organizacja ksiąg rachunkowych przedsiębiorstwa oraz przejrzysta polityka podatkowa i finansowa to podstawy działalności każdego podmiotu na rynku, niezależnie od skali jego działalności oraz reprezentowanej branży. Jedną z firm, która oferuje tego typu usługi jest Biuro Rachunkowe PC Partner, świadczące swoje usługi i działające na terenie Krakowa.

Profesjonalne doradztwo finansowe

Głównym zakresem działalności biura rachunkowego PC Partner są kompleksowe usługi finansowe. Firma oferuje profesjonalną obsługę rachunkową zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Kancelaria proponuje doradztwo w zakresie księgowości, podatków, a także finansów oraz organizacji księgowości. W tym zakresie klienci PC Partner mogą również liczyć na fachowe doradztwo w zakresie informatyzacji księgowości, który to proces znacząco usprawnia organizację firmy pod tym względem. Biuro rachunkowe PC Partner oferuje ponadto sporządzanie sprawozdań i deklaracji finansowych na potrzeby urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pracownicy biura pomagają również w zakresie ustalania i obliczania wysokości zaliczek na podatek dochodowy, a także rozliczają VAT w ramach comiesięcznych i rocznych zeznań podatkowych.

Pozostałe usługi

Biuro rachunkowe PC Partner świadczy również usługi w zakresie kontroli dokumentacji finansowej. Klienci biura mogą liczyć na profesjonalne i rzetelne sprawdzenie ksiąg rachunkowych oraz wszelkiego rodzaju sprawozdań finansowych firmy. PC Partner oferuje również prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej przedsiębiorstwa, a także ewidencję środków trwałych i wyposażenia firmy. Firma sporządza również sprawozdania statystyczne, zakładowe plany kont oraz projekty polityki rachunkowości przedsiębiorstwa.

Opracowanie:
Kraków, Murarska 19 lok. 34
tel. 12 446 94 65
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz

Warto przeczytać