Materiał Partnera

Kosmetologia estetyczna i laserowa w Zgierzu – odwiedź gabinet ESTETIX

Kosmetologia estetyczna i laserowa w Zgierzu – odwiedź gabinet ESTETIX

Coraz więcej osób korzysta z usług profesjonalnych gabinetów kosmetologicznych, które oferują zabiegi odmładzające oraz modelujące sylwetkę zarówno przy wykorzystaniu nowoczesnych technik, jak i tych w pełni naturalnych oraz opartych na setkach lat tradycji. Tak jest w przypadku salonu piękności ESTETIX, który działa w Zgierzu. Można tam skorzystać z szerokiej gammy zabiegów kosmetologii estetycznej oraz laserowej.

Szeroki zakres usług kosmetologicznych

Zaletą gabinetu kosmetologicznego ESTETIX, która wpływa na korzystanie z jego zabiegów przez osoby nie tylko ze Zgierza i okolic, ale z całej Polski jest szeroki zakres usług. Specjaliści tego salonu piękności i zdrowia skóry pomagają walczyć z cellulitem, rozstępami, wypadaniem włosów, zmarszczkami, utraconą jędrnością skóry, przebarwieniami, bliznami, nadmiernym owłosieniem oraz potliwością, czy też z rumieniami, naczynkami i cieniami pod oczami. Klienci mogą wybrać wiele zabiegów kosmetologicznych, laseroterapeutycznych, modelowania sylwetki, a także medycyny estetycznej. Wśród nich znajdują się między innymi mezoterapia igłowa, laserowanie frakcyjne CO2, wampirzy lifting, stylizacja brwi, peeling kawitacyjna, mikrodermabrazja, fotoodmładzanie, resurfacing skóry, depilacja, powiększanie ust, botoksowanie, redukcja tkanki tłuszczowej, czy też zabiegi sygnowane przez dr Irenę Eris. Wiele klientów – głównie kobiety – korzysta również z licznych zabiegów na ciało, które sprzyjają utracie wagi i pozwalają na uwidocznienie się mięśni.

Kompleksowa wiedza dermatologiczna

Dzisiejsi kosmetolodzy, aby sprostać wymaganiom klientów, muszą posiadać wysokie kompetencje dermatologiczne. Dzięki temu nie tylko ich zabiegi są bezpieczniejsze oraz bardziej skuteczne, ale również mają działanie lecznicze. Tak jest w przypadku specjalistów gabinetu ESTETIX, którzy zgłębiają wiedzę z zakresu fizjonomii skóry człowieka, jej chorób, sposobów regeneracji oraz odżywiania, a także poprawy jej stanu. Potwierdzeniem wysokich kompetencji dziedzinowych kosmetologów ESTETIX są liczne certyfikaty, w tym te Anti Aging Institute, a także uzyskany przez Annę Matłok Wacłowską tytułu „Vicemistrzyni Polski Kosmetyczek i Kosmetologów”! Na takie wyróżnienie składa się między innymi wysoki poziom obsługi gości gabinetu kosmetologicznego działającego w Zgierzu. Wszyscy pacjenci przed zabiegiem poddawani są bowiem wnikliwej analizie stanu zdrowotnego skóry!

Relaksacyjna atmosfera

Różne zabiegi piękności wiążą się nie tylko z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów, czy z wysokimi kompetencjami kosmetologów. Ważną ich częścią jest sama atmosfera relaksu oraz przemiany, która sprzyja procesom regeneracyjnych. Właściciele ośrodka ESTETIX zadbali i o ten ważny dla klientów czynnik. Salon jest sterylny, zawsze odpowiednie dezynfekowany, a nowoczesny wystrój pozwala poczuć się pacjentom jak w wysokiej klasy SPA. Na pozytywny odbiór salonu wpływa również miła obsługa – w gabinecie ESTETIX klienci zawsze dowiadują się, na czym polega dany zabieg, dzięki czemu są aktywnymi uczestnikami jego przebiegu.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz