Materiał Partnera

Korzyści z zakupu mebli na wymiar

Korzyści z zakupu mebli na wymiar

Meble na wymiar to wiele korzyści za nieco wyższą cenę, niż standardowe rozwiązania. Jest to inwestycja na długie lata, dlatego warto przemyśleć ich zakup – zarówno do kuchni czy łazienki, jak i pokojów dziennych. Możemy w ten sposób uzyskać niepowtarzalne aranżacje wnętrz, praktycznie rozplanować miejsce do przechowywania, a także poukrywać w nich nietypowe gadżety.

Do każdego pomieszczenia

Meble na wymiar będą idealnie pasowały do każdego pomieszczenia. W nowym budownictwie mieszkaniowym stosuje się ustandaryzowane odległości od ściany do ściany, które są zgodne z typowymi wymiarami np. mebli kuchennych. Jednak wystarczy mały błąd w grubości ściany lub położenie cegiełek zamiast płytek na ścianie i już brakuje dwóch centymetrów, by zmieścić szafkę.

Niezależnie, czy planujemy remont kuchni, czy łazienki, chcemy kupić szafę, stół lub komodę, sprawdźmy ofertę producenta mebli na wymiar, takiego jak Bar-Styl. Przedstawiciele firmy podpowiedzą, jakie wymiary trzeba wziąć pod uwagę, jakie rozwiązania będą nie tylko dobrze się prezentować, ale też sprawdzą się na co dzień i ułatwią nam wykonywanie domowych obowiązków.

Do nietypowych potrzeb

Typowe meble kuchenne czy łazienkowe spełniają zwyczajne potrzeby. Meble na wymiar będą dopasowane do stylu życia ich użytkowników. Dobrym przykładem może być na przykład podwyższony zlew dla wysokich osób albo specyficzne ustawienie kuchni dla miłośników gotowania. Jeśli mamy pomysł na nietypowy projekt mebli, które ułatwią nam życie, nie wahajmy się opowiedzieć o tym specjalistom. Zrobią oni wszystko, by dopasować zamówione przez nas szafki, stoły, blaty, komody itp. do naszych potrzeb.

Więcej miejsca do przechowywania

Miejsca do przechowywania nigdy nie jest za wiele - szczególnie w mieszkaniach. Meble na wymiar to prawdziwa skarbnica pomysłów na niestandardowe skrytki i szafki, których nie znajdziemy w ofercie sieciówek. Mogą to byś skrzynie pod łóżko, karuzele w szafkach, ukryte w szufladach mniejsze szufladki, wyciągane pantografy – wszystkie takie rozwiązania to większy porządek w każdym pomieszczeniu.

Sprytne gadżety

Meble na wymiar pozwalają na poukrywanie w nich wielu gadżetów. Kontakty na przycisk schowane w blacie, lodówki ukryte w salonowych rogówkach, ładowarki do telefonu zamontowane w komodach, miejsca na kable i wiele innych rozwiązań, których nie znajdziemy w standardowych rozwiązaniach mogą zostać wykorzystane przy projektowaniu mebli na wymiar.

Stylowe aranżacje

Projektując wnętrze swojego domu, chcemy, aby spełniało nasze oczekiwania i zaspokajało gust. Meble na wymiar, szczególnie te tworzone z płyty MDF, mogą być wykonane w każdym z wybranych przez nas wzorze i kolorze. Nie musimy korzystać z typowych rozwiązań, które znajdują się w sieciówkach i które będziemy widywać w mieszkaniach naszych znajomych. Projektowanie mebli na wymiar pozwala uzyskać wyjątkowe i niespotykane efekty aranżacji wnętrz – zarówno, jeśli chodzi o meble kuchenne, jak i szafy czy garderoby.

Opracowanie:
Władysławów 21A
tel. 792 781 444
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz