Materiał Partnera

Kompleksowy zakres usług domu pogrzebowego Pro Memoria

Kompleksowy zakres usług domu pogrzebowego Pro Memoria

Pogrzeb bliskiej osoby to trudny czas dla rodziny. Musimy wtedy uporać się nie tylko z bólem straty, ale również z licznymi formalnościami, które czekać nie mogą. Nieocenione więc będzie w tej sytuacji wsparcie ze strony domu pogrzebowego, który pomoże nam w organizacji samej uroczystości pogrzebowej i jej oprawy, ale również w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji.

Organizacja pogrzebu

Działający od dwudziestu pięciu lat zakład pogrzebowy Pro Memoria oferuje swoim klientom pełen zakres usług związanych z przygotowaniem uroczystości pogrzebowej. Jego działalność obejmuje między innymi kredytowanie pogrzebów oraz zajmowanie się kwestiami takimi jak zasiłek pogrzebowy czy akt zgonu, a także nekrolog w prasie. Profesjonalna, poparta doświadczeniem, pomoc ze strony zakładu pozwoli nam sprawnie i bez problemu porać się ze wszystkimi formalnościami.

W ofercie znajduje się też usługa międzynarodowego i krajowego transportu zwłok. Zakład zapewnia na potrzeby klienta autokar do przewozu żałobników i przewóz księdza. Również organizacja stypy, orkiestry i świeckiego mówcy należy do zakresu działalności zakładu.

Oprócz tradycyjnych pogrzebów Pro Memoria zajmuje się także kremacjami. Uzupełnienie oferty stanowi montaż nagrobków oraz ich demontaż.

Wszystkie czynności związane z pogrzebem pracownicy wykonują z pełnym poszanowaniem dla zmarłego oraz jego rodziny, wiedząc, jak trudny jest to dla niej moment.

Trumny, krzyże i znicze

Oprócz usług związanych z organizacją pogrzebów, Pro Memoria zajmuje się sprzedażą trumien, krzyży oraz tabliczek nagrobnych

Przy zakładzie działa również kwiaciarnia, oferująca szeroki wybór. Specjalizuje się ona w kompozycjach żałobnych, choć wykonuje również bukiety okolicznościowe. Klienci mogą wybierać między wieńcami i wiązankami pogrzebowymi z żywych i sztucznych kwiatów. Kompozycje przygotowane są zgodnie z życzeniami i z uwzględnieniem możliwości finansowych kupującego. Istnieje również możliwość dowozu wiązanek i wieńców do kaplicy cmentarnej.

Uzupełnienie oferty kwiaciarni stanowi sprzedaż zniczy oraz świec.

Pożegnanie w spokoju

Śmierć bliskiej osoby jest sama w sobie trudnym przeżyciem. Dlatego konieczność organizacji pogrzebu i urzędowych formalności może być dla pogrążonej w żałobie rodziny przytłaczające. Skorzystanie z usług zakładu pogrzebowego zdejmie część tego ciężaru z naszych ramion i pozwoli skupić się na tym, co tak naprawdę ważne, czyli na pożegnaniu jej w spokoju i z należytym szacunkiem.

Opracowanie:
Zielona Góra, Wrocławska 70
tel. 68 320 75 35
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz