Materiał Partnera

Kompleksowy warsztat samochodów ciężarowych

Kompleksowy warsztat samochodów ciężarowych

Duży samochód, duży problem? Niekoniecznie! Warto korzystać z warsztatów specjalizujących się w obsłudze samochodów ciężarowych i dostawczych. Dzięki temu mamy pewność, że do naprawy i serwisu naszych pojazdów wykorzystywany jest najlepszy sprzęt a pracownicy przeprowadzający kalibrację urządzeń posiadają do tego odpowiednią wiedzę i doświadczenie!

PHU Alfa-Trans prowadzi profesjonalny serwis samochodów dostawczych, ciężarowych, przyczep i naczep. Specjalizujemy się w dużych pojazdach, które wymagają kompleksowych napraw i indywidualnego podejścia niezależnie od zgłaszanego w serwisie problemu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów nieustannie rozwijamy się i poszerzamy wachlarz naszych usług. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i pomiarowy a także własny parking do dyspozycji klientów.


Legalizacja tachografów

Każdy kierowca poruszający się pojazdem wyposażonym w tachograf odpowiedzialny jest za jego okresową legalizację. Obecnie wszystkie modele tego urządzenia wymagają legalizacji niezależnie od tego czy jest to nowoczesny tachograf cyfrowy czy starszej daty tachograf analogowy. Należy pamiętać, że za brak takiej legalizacji grożą wysokie mandaty i kary finansowe. A upływ daty ważności legalizacji to nie jedyny moment, kiedy trzeba wybrać się do serwisu. Musimy to zrobić, gdy zmienimy numer rejestracyjny, gdy tachograf ulegnie awarii, zaobserwujemy brak tabliczki znamionowej lub zostanie ona uszkodzona czy stanie się nieczytelna, gdy zostaną uszkodzone lub zerwane plomby zabezpieczające tachograf lub gdy dojdzie do zmiany obwodu tocznego kół. Decydując się na legalizację tachografu warto wybrać się do serwisu z odpowiednim wyposażeniem i uprawnieniami. W naszym warsztacie prowadzimy legalizację i naprawę tachografów wszystkich marek.

Kompleksowa obsługa

Kierowcy samochodów ciężarowych i dostawczych doskonale zdają sobie sprawę, że raz na jakiś czas konieczna jest naprawa, przegląd lub wymiana części. Problemem może być znalezienie takiego warsztatu gdzie będzie można dokonać kompleksowej naprawy pojazdu. W naszym warsztacie stawiamy na komfort i wygodę naszych klientów i nieustannie poszerzamy dostępną dla nich ofertę. Nasi klienci poza fachową legalizacją tachografów mogą liczyć na sprawdzenie geometrii zawieszenia, sprawdzenie klimatyzacji, zakuwanie węży, diagnostykę komputerowa, montaż ogrzewania postojowego, blacharstwo i lakiernictwo, naprawę skrzyni biegów, przeglądy serwisowe. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą części do samochodów oraz opon zarówno nowych jak i używanych. Zajmujemy się wulkanizacją, wyważaniem oraz renowacją felg. Do prac wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt oraz oprogramowanie. W swojej ofercie mamy części oryginalne i wysokiej jakości zamienniki do pojazdów marek VOLVO, DAF, Mercedes, Scania, Man, Renault, Iveco, Mercedes, a także przyczep oraz naczep firm Schmitz, Wielton, Krone, Nooteboom, Lamberet.

Opracowanie:
Żurobice 115
tel. 668 297 100
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz