Materiał Partnera

Kompleksowy remont pomieszczenia – co to znaczy dla klienta.

Kompleksowy remont pomieszczenia – co to znaczy dla klienta.

Użytkując pomieszczenia lub oddając nowe do użytku (w stanie surowym) potrzebujemy przeprowadzić kompleksowy remont lub wykończenie. Zakres robót w tym zakresie jest zróżnicowany i dla klienta najlepszą opcją jest skorzystanie z usługi kompleksowej. Takiej, która obejmie całość wykończenia, bez poszukiwania kolejnych wykonawców.

Wskazaniem do remontu może być zarówno sama chęć zmiany aranżacji wnętrz, zmiany przeznaczenia pomieszczenia, jak i jego wyeksploatowanie. W zakres prac remontowo – wykończeniowych wchodzą działania ekipy budowlanej polegające na:

  • Wykończeniu ścian otynkowanych,
  • Układaniu glazury i terakoty,
  • Układaniu podłóg,
  • Instalacji elektryki, ogrzewania czy prace hydrauliczne.

Traktuj remont holistycznie – zleć prace firmie remontującej kompleksowo

Jednym z kluczowych spraw, jakie powinniśmy wziąć pod uwagę, wybierając ekipę remontową, jest jej znajomość nowinek technicznych, trendów oraz nacisk na poznanie naszych, jako klientów oczekiwań. Firma z wieloletnim doświadczeniem, dla której jakość wykonanych prac, będzie się liczyć równie silnie, jak satysfakcja klienta, już na etapie budowania oferty zbada nasze oczekiwania wobec pomieszczenia, zaproponuje niezbędne modernizacje, tak aby finalnie oferta była tym, czego oczekiwaliśmy. Przykładem takiej firmy, od A do Z sfokusowanej na klienta jest firma Elektro-Tech Usługi Elektryczne, świadcząca kompleksowe usługi elektryczne i ogólnobudowlane.

Holistyczne traktowanie remontu, nierozdrabnianie się na kilka ekip remontowych to zarówno oszczędność czasu, jak i pieniędzy. Możemy zażyczyć sobie szeregu dodatkowych rozwiązań, przebudów (w postaci ścianek działowych z płyt karton gipsowych), czy sufitów podwieszanych, a wszystko zostanie uwzględnione w harmonogramie prac i przydzielone kolejnym fachowcom, bez zbędnych przerw w pracach. Nadzór jednej osoby nad całością prac remontowych, w tym modernizacji elektryki, białym montażem, czy pracami wykończeniowymi, jest gwarancją dotrzymania terminów, dopilnowaniem dokładności przeprowadzanych prac.

Kompleksowość świadczonych usług kluczem do sprawnie wykonanego remontu

Kompleksowość świadczonych to podstawa, zwłaszcza gdy w planach mamy nie tylko ułożenie podłogi, glazury czy terakoty, ale również wspomniane prace modernizacyjne instalacji elektrycznej, czy montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych. Zlecając prace firmie remontowej z prawdziwego zdarzenia, nie musimy martwić się o poszukiwania specjalistycznej ekipy w danym zakresie prac, co opóźniłoby prace i podrożyło całość usługi. Nie narażamy się też na wzajemne obwinianie się ekip co do efektu wykonanych prac, gdyż za wszystko odpowiada jedna firma i egzekwowanie ewentualnych roszczeń jest łatwiejsze.

Szukajmy zatem ekipy remontowo-montażowej z dużym doświadczeniem, ale również z szerokim zakresem usług nie tylko budowlanych, ale i instalacyjnych, a remont będzie dla każdej ze stron przyjemnością.

Opracowanie:
Gorajec-Zagroble 124
tel. 782 279 709
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz