Materiał Partnera

Kompleksowy przegląd auta

Kompleksowy przegląd auta

Każdy właściciel poruszającego się po polskich drogach auta jest zobligowany do wykonania corocznego przeglądu technicznego swojego samochodu. Na rynku znajduje się obecnie wiele stacji diagnostycznych, w których bez problemu wykonamy takie badanie. Warto jednak wybrać taką, która będzie w stanie zaproponować nam szersze usługi, zwłaszcza w sytuacji gdy okaże się, że nasze auto wymaga interwencji mechanika.

Coroczny przegląd techniczny to ustawowy obowiązek ciążący na właścicielach wszystkich poruszających się po polskich drogach samochodów. Choć stacji diagnostycznych wykonujących tego typu przeglądy jest w naszym kraju sporo, warto zwrócić się do takich, które świadczą też dodatkowe usługi. W sytuacji kiedy przegląd wykaże jakąś poważną awarię w aucie, możemy wówczas liczyć na dodatkową pomoc. Tego typu firmą jest Kwiatek – Automobil pochodząca z Kisielic, z województwa warmińsko – mazurskiego.

Przegląd od A do Z

Głównych profilem działalności firmy Kwiatek – Automobil jest prowadzona stacja kontroli pojazdów, wykonująca okresowe przeglądy i badania techniczne pojazdów osobowych. Tego typu badania nie zawsze przeprowadzane są z należytą dokładnością, a to od ich jakości często zależy stan bezpieczeństwa zarówno prowadzącego i pasażerów danego pojazdu, a także innych uczestników ruchu drogowego. Ocena układu jezdnego, układu hamulcowego oraz przegląd stanu podwozia pod kątem ewentualnych wycieków, a także kontrola prawidłowego ustawienia świateł, to z pozoru drobne czynności, mające jednak ogromne znaczenie podczas poruszania się pojazdu po drogach. Firma Kwiatek Automobil oferuje rzetelne badania techniczne pojazdów, przeprowadzając kontrolę szczegółowo, co daje pewność, że auto może bezpiecznie poruszać się po drogach.

W razie problemu pomogą…

Niestety często bywa tak, że w trakcie przeglądu okresowego auta na jaw wychodzą drobne lub poważne usterki, które należy niezwłocznie naprawić, gdyż samochodów nie otrzyma certyfikacji diagnosty. Firma Kwiatek Automobil oprócz usług diagnostycznych, oferuje również sprzedaż szerokiego asortymentu części samochodowych, zarówno do aut osobowych, ciężarowych oraz dostawczych. Dzięki temu, po wykryciu usterki przez diagnostę można od razu nabyć feralną część, dzięki czemu wizyta w zakładzie mechanicznym będzie z pewnością krótsza. Oprócz diagnostyki oraz sprzedaży części samochodowych, firma Kwiatek Automobil oferuje również swoim klientom możliwość umycia auta na myjni ręcznej oraz automatycznej. Sprawdzone i umyte auto może ruszać w dalszą drogę, zapewniając bezpieczeństwo swojemu właścicielowi i jego pasażerom.

Opracowanie:
Kisielice, Łasińska 5A
tel. 55 221 11 48
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz