Materiał Partnera

Kompleksowe usługi renomowanego biura rachunkowego

Kompleksowe usługi renomowanego biura rachunkowego

Dzięki usługom świadczonym przez biura księgowe prowadzenie własnej działalności jest dużo prostsze – wszelkie rozliczenia wykonywane przez profesjonalistów stanowią ułatwienie dla przedsiębiorców i dają im możliwość skupienia się wyłącznie na rozwoju firmy. Należy jednak w tym zakresie zaufać wyłącznie profesjonalistom. Biuro rachunkowe prowadzone przez mgr prawa Iwonę Juszczyk-Mazur to gwarancja właściwie realizowanej księgowości.

Pełna księgowość

W ramach prowadzenia własnej firmy przedsiębiorca musi się w odpowiedni sposób rozliczać ze wszystkimi instytucjami, które tego wymagają. Jednym z obowiązków osoby posiadającej własną działalność przynoszącą określone dochody jest posiadanie księgi przychodów i rozchodów. Warto zlecić jej realizację profesjonalistom z biura rachunkowego, takim jak np. Iwona Juszczyk-Mazur – magister prawa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa podatkowego i księgowości. W ramach świadczonych usług przygotowywane są także rozliczenia dla rolników, rozliczenia podatków PIT, CIT i VAT czy ulg. Biuro rachunkowe prowadzone przez Iwonę Juszczyk-Mazur to gwarancja właściwie prowadzonej pełnej obsługi kadrowo-płacowej w firmie. Dzięki niej wynagrodzenia dla pracowników wypłacane są terminowo i właściwie. Księgowi zajmą się również ewidencjonowaniem środków trwałych, przygotują rzetelne sprawozdanie finansowe, co pozwoli lepiej zrozumieć przedsiębiorcy funkcjonowanie jego firmy. Odpowiednie zaplanowanie budżetu to możliwość rozdysponowania środków w taki sposób, by zapewnić przedsiębiorstwu optymalny rozwój.

Profesjonalizm przede wszystkim

Świadczone przez biuro rachunkowe Iwony Juszczyk-Mazur usługi to także kompleksowe doradztwo finansowo-prawne stanowiące dla przedsiębiorcy ogromne wsparcie w zakresie efektywnego zarządzania działalnością i jej prowadzenia. Dzięki sporemu doświadczeniu oraz niezbędnym kwalifikacjom Iwona Juszczyk-Mazur jest w stanie pomóc w uzyskaniu i rozliczeniu dostępnych dotacji lub kredytów. Warto omówić drogę rozwoju firmy z profesjonalnym księgowym – doradzi on podjęcie optymalnych kroków w celu zwiększenia przychodów przedsiębiorstwa przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków. Należy jednak pamiętać o wybraniu właściwych specjalistów dysponujących odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem. Iwona Juszczyk-Mazur prowadząca własne biuro rachunkowe zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która jest w stanie przygotować także umowy cywilnoprawne i rozliczenia publicznoprawne. Jak się zatem okazuje, profesjonalne biuro rachunkowe jest w stanie zapewnić klientowi kompleksowe usługi z zakresu księgowości czy doradztwa finansowo-prawnego.

Opracowanie:
Szczecin, Grzegorza z Sanoka 38
tel. 91 487 51 89
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz