Materiał Partnera

Kompleksowe usługi motoryzacyjne dla samochodów dostawczych i ciężarowych dzięki firmie Mega-Trans-Serwis

Kompleksowe usługi motoryzacyjne dla samochodów dostawczych i ciężarowych dzięki firmie Mega-Trans-Serwis

Samochody stały się nieodzownym elementem naszej codzienności. To dzięki nim bez trudu pokonujemy małe i duże dystanse i podróżujemy w komfortowych warunkach. Nie ulega więc wątpliwości, że własny pojazd zapewnia nam wygodę, a często jest także niezbędnym narzędziem pracy – zwłaszcza gdy mówimy o samochodach dostawczych i ciężarowych. To właśnie profesjonalne pojazdy są najbardziej narażone na usterki, gdyż każdego tygodnia pokonują tysiące kilometrów. Co zrobić, gdy dojdzie do awarii? Jak zapobiegać usterkom? Warto skorzystać z pomocy warsztatu Mega-Trans-Serwis, który specjalizuje się w naprawach samochodów dostawczych i ciężarowych.

Najczęstsze awarie w samochodach ciężarowych

Samochody dostawcze każdego dnia pokonują wiele kilometrów. Intensywna eksploatacja sprawia, że pojazdy te powinny być otoczone specjalistyczną opieką mechaniczną. Do najczęstszych awarii w samochodach ciężarowych należy zaliczyć problemy z silnikiem, elektroniką, uszkodzenia opon oraz problemy z działaniem alternatora bądź rozrusznika. Jeśli chcemy mieć pewność, że usterka zostanie znaleziona i skutecznie naprawiona, postawmy na renomowany i cieszący się uznaniem kierowców warsztat Mega-Trans-Serwis w Krakowie, który specjalizuje się w mechanice i elektromechanice samochodowej.

Mega-Trans-Serwis – dlaczego warto skorzystać z usług tej firmy?

Zatrudnieni w firmie pracownicy to eksperci, którzy chętnie dzielą się wiedzą i są w stanie szybko znaleźć źródło awarii. Poza tym firma Mega-Trans-Serwis świadczy kompleksowe usługi z zakresu:

  • naprawy samochodów,
  • profesjonalnych przeglądów,
  • mechaniki pojazdowej,
  • naprawy hamulców i sprzęgieł,
  • awarii skrzyń biegów oraz mostów napędowych,
  • usterek układów pneumatycznych i hydraulicznych,
  • elektromechaniki pojazdowej,
  • naprawy rozruszników i alternatorów,
  • instalacji elektrycznych,
  • wymiany filtrów

Ponadto firma Mega-Trans-Serwis prowadzi serwis agregatów chłodniczych oraz serwis i naprawę samochodowych ogrzewaczy gazowych Truma. W ofercie firmy znajdują się także wysokiej jakości oleje BP.

Bez wątpienia samochód ciężarowy, który niemalże każdego dnia jest w trasie, wymaga regularnych, profesjonalnych przeglądów. Pamiętajmy, że tak intensywna eksploatacja sprawia, że części auta zużywają się znacznie szybciej i wymagają wymiany. Dlatego dbajmy o częste przeglądy ciężarówki, a gdy dojdzie już do awarii, skontaktujmy się ze specjalistami z Mega-Trans-Serwis, ponieważ naprawa samochodów ciężarowych to zadanie dla doświadczonych fachowców.

Opracowanie:
Kraków, Biskupińska 7c
tel. 12 653 41 92
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz