Materiał Partnera

Kompleksowe usługi Biura Rachunkowego Dariusz Piątkowski

Kompleksowe usługi Biura Rachunkowego Dariusz Piątkowski

Zakładając działalność gospodarczą lub będąc właścicielem dużej firmy powinieneś znaleźć biuro rachunkowe, które zajmie się w sposób profesjonalny pomocą księgową. To ważna decyzja, a wybór wcale nie jest łatwy. Od prawidłowych rozliczeń firmy zależy jej istnienie na rynku. Należy zatem wybrać biuro rachunkowe, które zawodowo i rzetelnie zajmie się twoją firmą pod kątem księgowości.

Oferta biura

Biuro Rachunkowe Dariusz Piątkowski ma swoją siedzibę w Sierpcu, gdzie działa od początku 2012 roku. Obsługuje osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak też różnego rodzaju spółki, stowarzyszenia oraz fundacje. Przede wszystkim prowadzi szeroko rozumianą działalność księgową. W jej zakresie jest prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów (np. ustalenie wysokości podatku VAT, sprawozdania finansowe, sprawozdania do GUS, dokumenty do urzędów skarbowych), wsparcie kadrowo-płacowe (m.in. sporządzanie umów o pracę, zlecenia i dzieła, dokumentacja dla ZUS, urzędów skarbowych, sporządzanie listy płac i rachunków dla umów cywilno-prawnych) rozliczanie rocznych zeznań podatkowych czy księgowa obsługa rolników (rozliczenia VAT, dokumenty do KRUS).  Służy również wsparciem przy wypełnianiu różnych wniosków (np. kredytowych, czy związanych ze zwrotem VAT za materiały budowlane), pomocą przy rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym czy w CEIDG. Jeżeli chcesz uzyskać dotację z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności , specjaliści z Biura Rachunkowego Dariusz Piątkowski pomogą w zebraniu potrzebnej dokumentacji i wypisaniu wniosków.

Profesjonalna obsługa

W Biurze Rachunkowym Dariusz Piątkowski pracują doświadczeni i wykształceni w tym kierunku profesjonaliści. Sam właściciel jest księgowym z wieloletnim stażem pracy, mającym dyplom Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie finansów i rachunkowości. Posiada także Certyfikat Księgowy  Ministerstwa Finansów, dzięki któremu posiada uprawnienia do świadczenia usług w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Brał udział w licznych szkoleniach z zakresu księgowości i podatków ( wśród  nich gwarantujący najwyższy poziom Kurs dla Ekspertów Księgowych i Doradców Podatkowych zorganizowany prez Instytut Studiów Podatkowch Modzelewski i Wspólnicy w Warszawie), na dowód czego posiada certyfikaty oraz zaświadczenia i dyplomy. Biuro zgodnie z obowiązującymi normami prawa posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i działa według procedur związanych z unijnym ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Wybierając usługi oferowane przez Biuro Rachunkowe Dariusz Piątkowski możesz mieć pewność, że dokumentacja księgowa twojej firmy będzie prowadzona skrupulatnie i dokładnie przez rzetelnych i doświadczonych specjalistów.

Opracowanie:
Sierpc, Braci Tułodzieckich 9 lok. 25,26
tel. 507 307 295
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz