Materiał Partnera

Kompleksowe podejście do aranżacji wnętrz

Kompleksowe podejście do aranżacji wnętrz

Niewiele jest firm profesjonalnie podchodzących do kwestii aranżacji wnętrz, oferując nie tylko zaprojektowanie przestrzeni, ale także wykonawstwo wszystkich niezbędnych do uzyskania wymarzonego efektu wyrobów. Głownie chodzi tutaj oczywiście o meble, ale na nich realizacja projektu się nie kończy. Przyjrzeliśmy się pracy jednej z niewielu firm oferujących tak kompleksowe podejście do kwestii aranżacji – studia meblowego Mebatek.

Od projektu do realizacji

Studio meblowe Mebatek zajmuje się kompleksową aranżacją wnętrz. Specjaliści zatrudnieni w tym obszarze mają na uwadze przede wszystkim konieczność optymalnego zagospodarowania przestrzeni. Ma to szczególne znaczenie, jeśli zwrócimy uwagę na fakt małej powierzchni mieszkalnej przypadającej średnio na jednego mieszkańca w Polsce. Wynosi ona poniżej trzydziestu metrów kwadratowych. Jest to znaczenie mniej niż np. w Niemczech, gdzie wielkość powierzchni mieszkaniowej przypadającej na jedną osobę wynosi ponad pięćdziesiąt metrów kwadratowych. Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni jest zatem krytyczne, a fachowcy z Mebateku doskonale zdają sobie z tego sprawę, aranżując ją tak, by maksymalnie wykorzystać dostępny metraż.Produkcja mebli na wymiar

Projekt i jego realizacja mają ogromne znaczenie – zwłaszcza, jeśli chodzi o wnętrzarstwo. Korzystając z usług studia meblowego Mebatek możemy liczyć na tego typu unikatowe podejście. Firma dysponuje bowiem nie tylko sztabem projektantów, którzy sprawnie, nowocześnie i funkcjonalnie zaangażują każde wnętrze, ale także fachowcami zdolnymi do wykonania zaprojektowanych mebli oraz innych wyrobów niezbędnych do zagospodarowania wszystkich pomieszczeń. Sprawia to, że studio meblowe Mebatek jest niezwykle elastyczne i jeśli tylko zadbamy o odpowiednie zakomunikowanie swoich potrzeb, uzyskamy przestrzeń życiową o niesamowitych walorach wizualnych i funkcjonalnych, charakteryzującą się przy tym wysokim stopniem bezpieczeństwa. W studiu meblowym Mebatek nie ma miejsca na półśrodki – wizja projektantów jest realizowana co do joty przez współpracujących z nimi stolarzy. Takie postawienie sprawy daje projektantom oraz ich klientom bardzo dużą dozę swobody. Możemy nawet czynnie brać udział w procesie projektowania wnętrz, na bieżąco konsultując swoje pomysły z projektantem, dogadując szczegóły oraz wpływając na powstający projekt na bieżąco, w trakcie jego tworzenia. To spore ułatwienie, którego większość firm działających w obszarze aranżacji wnętrz nie oferuje.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz