Materiał Partnera

Kompleksowe leczenie stomatologiczne w studiu stomatologicznym Oss-Dent

Kompleksowe leczenie stomatologiczne w studiu stomatologicznym Oss-Dent

Dbanie o stan jamy ustnej jest bardzo ważne dla zdrowia całego naszego organizmu . Ale zdrowe zęby to także komfort i estetyka. Nieleczona próchnica może niekorzystnie wpływać na organy wewnętrzne i nasze samopoczucie. Dlatego, aby odpowiednio zadbać o zęby, warto odwiedzić studio stomatologiczne Oss-Dent w Bełchatowie. O tym, jak dbać o zęby możesz także przeczytać w naszym artykule.

Jakie usługi stomatologiczne świadczy przychodnia stomatologiczna Oss-Dent?

Aby odpowiednio dbać o stan uzębienia, konieczna jest codzienna właściwa higiena jamy ustnej. Warto też przynajmniej raz na pół roku odwiedzić Studio Stomatologiczne Oss-Dent, które mocno wspiera swoich pacjentów w dbaniu o zęby poprzez:

  • regularne przeglądy uzębienia;
  • diagnostykę;
  • ocenę higieny jamy ustnej.

Wielu pacjentów na leczenie do przychodni Oss-Dent przychodzi od wielu lat. Gabinet dentystyczny przyjmuje zarówno dorosłych pacjentów, jak i dzieci, u których trzeba zadbać o zęby mleczne. Tutaj mogą się też nauczyć właściwego dbania o higienę jamy ustnej i metod szczotkowania zębów. Przychodnia stomatologiczna wyposażona jest w profesjonalny sprzęt do diagnostyki, taki jak pantomograf cyfrowy oraz radiowizjografia, pozwalająca na wykonanie cyfrowych zdjęć bezpośrednio w fotelu stomatologicznym.

Dentyści w Studiu Stomatologicznym Oss-Dent zajmują się głównie protetyką stomatologiczną, kompleksowymi rekonstrukcjami zębów, odbudową łuków zębowych różnymi metodami – w tym uzupełnieniami stałymi i ruchomymi. Wszystkie plany leczenia wykonują  z uwzględnieniem kosztów i wariantów leczenia w uzgodnieniu z pacjentem. Przygotowujemy również plany leczenia dla niemieckiej kasy chorych ( Kostenplan ).

Stomatologia w czasach Covid 19

Ponieważ w obecnej sytuacji epidemiologicznej temat obostrzeń związanych z Covid-19 jest bardzo istotny, w gabinecie stomatologicznym Oss-Dent stosowane są zasady reżimu sanitarnego. Pacjenci zobowiązani są do noszenia maseczek, aż do momentu znalezienia się na fotelu dentystycznym, oraz do dezynfekcji rąk. Przy wejściu do przychodni mierzona jest temperatura. Można rejestrować się przez telefon, bądź za pomocą e-mail. Rejestracja osobista możliwa jest wyłącznie w trakcie odbywającej się wizyty. Z naszej strony także zachowujemy reżim sanitarny, oczyszczamy powietrze w gabinetach, a ponadto większość naszych lekarzy jest już dwukrotnie zaszczepiona przeciwko Covid-19

Dlaczego warto leczyć zęby w studiu stomatologicznym Oss-Dent?

Studio Nowoczesnej Protetyki i Stomatologii Estetycznej Oss-Dent Stomatologia to miejsce z prawdziwego zdarzenia. Przyjmujący tutaj specjaliści Klementyna i Rafał Ossowscy, posiadają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy stomatologicznej. Ponieważ zależy im na świadczeniu najwyższej jakości usług, zadbali o wyposażenie gabinetów w nowoczesny sprzęt i materiały, zatrudniają też świetnych specjalistów w różnych dziedzinach stomatologii.

Tym, co wyróżnia to studio pośród innych przychodni i gabinetów stomatologicznych, jest indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb. Możliwe jest umówienie wizyty domowej w przypadku konieczności wykonania ekstrakcji zęba, czy leczenia protetycznego, co jest szczególnie istotne w przypadku osób starszych. Co więcej, gabinety w przychodni posiadają udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo studio oferuje atrakcyjne zniżki i promocje. Dlatego warto zainteresować się ich ofertą.

Opracowanie:
Bełchatów, Budryka 2
tel. 668 408 288
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz