Materiał Partnera

Kompleksowe czyszczenie samochodu z firmą Ale Błysk Sylwii Pietrzak

Kompleksowe czyszczenie samochodu z firmą Ale Błysk Sylwii Pietrzak

Codzienne użytkowanie samochodu staje się znacznie przyjemniejsze, gdy wnętrze pojazdu jest czyste, zadbane i pachnące. Dlatego warto korzystać z oferty kompleksowego czyszczenia samochodu od firmy Ale Błysk Sylwii Pietrzak z Wielunia. W jej zakres wchodzą nie tylko czyszczenie i pranie wnętrza samochodu, lecz także dodatkowe usługi wykonywane na zlecenie klienta. Sprawdź, co mówią o tym specjaliści pracujący w Ale Błysk.

Przede wszystkim czysta tapicerka!

U podstaw oferty kompleksowego czyszczenia samochodu naturalnie leży pranie tapicerki, którego dokładny przebieg zależy od rodzaju materiału. W samochodach spotyka się tapicerki z eko skóry, alcantary, materiału tekstylnego, welurowe oraz skórzane, które poza czyszczeniem odpowiednimi środkami, wymagają także impregnacji. Mówi się, że to właśnie na powierzchni tapicerki pozostaje najwięcej zanieczyszczeń i że to właśnie tapicerka wchłania nieprzyjemne zapachy wynikające z obecności dymu papierosowego w pojeździe lub z przewożenia zwierząt. Profesjonalne firmy przeprowadzają czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej, wykorzystując specjalistyczne sprzęty i chemiczne środki czyszczące. W związku z tym, że na tapicerce znajduje się znacznie więcej zanieczyszczeń, niż jest widoczne gołym okiem, zaleca się czyszczenie jej co najmniej raz w roku, nawet jeśli pozornie jest czysta.

Jak wygląda kompleksowe czyszczenie samochodu?

Kompleksowe czyszczenie samochodu polega przede wszystkim na skrupulatnym sprzątaniu całego wnętrza auta. Więcej o szczegółach usługi opowiada specjalista pracujący w firmie Ale Błysk Sylwii Pietrzak z Wielunia:

Podczas sprzątania nic nie może nam umknąć. Wykręcamy fotele, dokładnie je czyścimy, wnętrze pojazdu odkurzamy podciśnieniowo. Naturalnie pierzemy podłogę i wycieraczki, wykorzystując profesjonalne środki czyszczące. Dokładnie czyścimy wszystkie plastiki, które następnie pokrywamy dressingiem. Ma to na celu jego odświeżenie, przyciemnienie i zabezpieczenie. Wiele pracy wykonujemy na specjalne życzenie klienta. Na przykład suszymy i ozonujemy samochód. Możemy również umyć szyby i założyć na nie wycieraczki hydrofobowe. Staramy się wychodzić naprzeciw wszystkim potrzebom naszych klientów.

Specjaliści z firmy Ale Błysk w Wieluniu dysponują również sprzętem oraz umiejętnościami pozwalającymi im na przygotowanie samochodu do sprzedaży czy naprawę uszkodzonych siedzisk. Dotyczy to również foteli skórzanych, które mogą zostać poddane renowacji, nawet jeśli znajdująca się na nich farba jest wytarta lub pojawiły się rysy czy drobne pęknięcia. Specjaliści usuwają starą farbę, dobierają nową pod względem koloru i malują. W wyniku tych działań fotele wyglądają jak nowe. Naturalnie w ofercie firmy znaleźć można również kompleksowe czyszczenie auta z zewnątrz.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz