Materiał Partnera

Kompleksowe czyszczenie samochodu.

Kompleksowe czyszczenie samochodu.

Kompleksowe czyszczenie samochodu obejmuje zarówno zewnętrzną część samochodu, jak i jego wnętrze, przy użyciu odpowiedniego sprzętu i najwyższej jakości środki chemiczne. Mycie auta musi przebiegać sprawnie. Jeśli samochód jest, zaniedbamy, zadanie jest niestety trudniejsze. Możemy podjąć się samemu czyszczenia auta lub zlecić je specjalistom, którzy mają wysokie kwalifikacje, odpowiednie umiejętności, sprzęt i środki chemiczne. Zakład musi świadczyć usługi autodetailingu na najwyższym poziomie. Mat2blask oferuje kompleksowe czyszczenie samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Skorzystamy z takich usług jak np. : autodetailing, mycie, polerowanie i nabłyszczanie samochodów; czyszczenie felg aluminiowych, renowacja lakieru, pranie tapicerki, przyciemnianie szyb i usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

Czyszczenie deski rozdzielczej.

Zadbany samochód to nie tylko regularne odwiedzanie myjni samochodowej i polerowanie lakieru. Niezwykle ważne jest utrzymanie porządku wewnątrz pojazdu. Chodzi przede wszystkim o tapicerkę, deskę rozdzielczą oraz inne plastikowe elementy. Zarówno deska rozdzielcza, jak i każdy plastikowy element, z czasem się starzeją, matowieją i tracą swój pierwotny wygląd. Mat2blask przy zastosowaniu odpowiednich środków czyszczących, przywraca pierwotny wygląd, plastikowym elementom. Deska rozdzielcza nie tylko będzie lśniła, ale zostanie nabłyszczona i odzyska dawny kolor, a nawet zabezpieczona przed promieniami słonecznymi. Odpowiednio dobrane preparaty mogą wiele zdziałać. Niemniej jednak na co dzień powinniśmy dbać o wygląd deski rozdzielczej, tym bardziej, że jej przecieranie nie zajmuje dużo czasu. Jeśli widzimy, że jest mocno zabrudzona, musimy już zastosować taki środek czyszczący, który nie zarysuje powierzchni deski rozdzielczej.

Pranie tapicerki.

Do prania tapicerki potrzebujemy sprzętu i środków chemicznych. Ręcznie niewiele zrobimy, bo jest to proces dość skomplikowany. Chodzi nie tylko o dokładne wyczyszczenie tapicerki, ale też szybkie osuszenie jej. Najtrudniej pozbyć się plam z foteli czy kanapy. Musimy podjąć się wielu prób, użyć różnych preparatów, żeby były efekty. Jednak pranie tapicerki obejmuje całe wnętrze auta, czyli też podsufitkę, drzwi, a nawet podłogę. Pranie ciemnej tapicerki nie jest tak pracochłonne, jak w kolorze jasnym, więc zabierze mniej czasu. Wszystko też zależy od zabrudzeń, kurzu itp. Nie musimy tracić czasu, wiedząc, że i tak nie uzyskamy oczekiwanego efektu. Perfekcyjne wyczyszczenie tapicerki samochodowej jest dość trudnym zadaniem, więc nie dysponując odpowiednim sprzętem i środkami chemicznymi, podjedźmy do zakładu, który ma doświadczenie w praniu tapicerek.
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz