Materiał Partnera

Kompleksowa oferta renomowanego biura projektowego

Kompleksowa oferta renomowanego biura projektowego

Każdy w pełni funkcjonalny obiekt budowlany wymaga sporządzenia profesjonalnego projektu. Koncepcja musi być stworzona przez wykwalifikowanego architekta, który zwróci uwagę na najważniejsze punkty konstrukcji, jednocześnie proponując nowoczesny, estetyczny wygląd budynku. Biuro Arkon Studio Sp. z o.o. od wielu lat realizuje zlecenia z zakresu projektowania różnego rodzaju obiektów budowlanych – jakich konkretnie?

Specjalistyczne konstrukcje

Renomowane biura projektów zajmują się sporządzaniem koncepcji wielu budynków, w tym obiektów użyteczności publicznej. To nierzadko skomplikowane konstrukcje, takie jak np. zespoły pałacowo-parkowe, ale też odznaczające się wysoką funkcjonalnością biurowce. Arkon Studio Sp. z o.o. to profesjonalne biuro projektowe, które na swoim koncie ma setki sporządzonych projektów i realizacji. Należy do nich m.in. adaptacja budynku mieszkalnego na pensjonat czy obiektu gospodarczego na klub lotnika. Zadania tego typu wymagają od architekta niezwykłej dbałości o szczegóły, dlatego Arkon Studio Sp. z o.o. zatrudnia jedynie wykwalifikowanych specjalistów. Są oni również w stanie wykonać sporych rozmiarów centra handlowe – tego typu obiekty wymagają zaawansowanych projektów, które uwzględnią nie tylko wiele pomieszczeń różnego rodzaju, ale też konieczne zasady bezpieczeństwa. Arkon Studio Sp. z o.o. wykonało koncepcje doskonale przemyślanego i nowocześnie wyglądającego centrum handlowego dla wielu miast, w tym m.in. Gdańska, Słupska czy Kościerzyny. Specjaliści zajmą się też zaprojektowaniem obiektu przemysłowego zgodnego z planowaną eksploatacją. Co jeszcze obejmuje kompleksowa oferta biura projektowego?

Nie tylko budynki

Architekci i inżynierowie innych branż zatrudnieni w biurze Arkon Studio Sp. z o.o. to wysokiej klasy specjaliści, którzy zajmują się jednak nie tylko projektowaniem w pełni funkcjonalnych, niezwykle atrakcyjnych wizualnie dużych obiektów budowlanych. Fachowcy mogą się także zająć aranżacją wnętrz – nie muszą to być jedynie mieszkania czy domy, ale np. powierzchnia pokazowa w parku biznesowym, księgarnia, centrum handlowe lub salon firmowy. W ramach świadczonych usług biuro projektowe Arkon Studio Sp. z o.o. jest również w stanie zaproponować optymalne i w pełni praktyczne zagospodarowanie konkretnego terenu. Koncepcje dotyczą również całych zespołów mieszkaniowych czy nawet obiektów sportowych. Realizacja zagranicznych zleceń przez firmę Arkon Studio Sp. z o.o. obejmuje m.in. projekt ujeżdżalni koni w Moskwie. Specjaliści z tego biura są zatem w stanie wykonać wiele różnego rodzaju koncepcji, a bogate doświadczenie w połączeniu z niezbędnymi kwalifikacjami gwarantują pełen profesjonalizm oraz niezwykłą precyzję i dbałość nawet o najmniejsze detale każdej konstrukcji.

Opracowanie:
Gdańsk, Ogarna 44/45 lok. 1
tel. 58 300 00 37
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz