Materiał Partnera

Kompleksowa oferta budowlano-remontowa oraz meblowa firmy Maciejewski

Kompleksowa oferta budowlano-remontowa oraz meblowa firmy Maciejewski

Wybudowałeś dom? Szukasz ekipy, która zajmie się położeniem instalacji elektrycznej i hydrauliczne, a dodatkowo wykończy wnętrza? A może planujesz generalny remont mieszkania wraz z wymianą mebli? Jeśli tak, to z pomocą może przyjść tobie Firma „Maciejewski” z Włocławka, która położy wszelkie instalacje, dopieści wnętrza twojego domu i wykona meble, a wszystko po to, by mieszkało ci się komfortowo i miło.

Kompleksowe usługi

Firma „Maciejewski” posiada bardzo rozbudowaną ofertę, która pozwala na wykończenie wnętrz „pod klucz”. Przy użyciu specjalistycznych i nowoczesnych sprzętów wykonuje montaż oraz konserwację instalacji elektrycznych i hydraulicznych oraz pomiary elektryczne. Proponuje usługi budowlano-remontowe, w zakres których wchodzą prace remontowe oraz roboty wykończeniowe. Tak więc, jeśli szykujesz się do remontu domu czy mieszkania, możesz być pewien, że zespół doświadczonych instalatorów oraz robotników wykona zlecone prace solidnie i precyzyjnie. W 2008 roku firma poszerzyła swoją działalność o produkcje mebli. Dzięki własnej stolarni, wyposażonej w wysokiej klasy urządzenia i narzędzia, wykonuje różnego rodzaju meble. Posiada maszyny do produkcji mebli austriackiej firmy Felder, a dodatkowo jest autoryzowanym przedstawicielem marki Indeco, oferującej systemy drzwi przesuwnych. Firma oferuje meble do domów i mieszkań, ale również do biur, aptek, urzędów czy banków. Wszystkie najwyższej jakości, nowoczesne i funkcjonalne. Asortyment, jaki proponuje firma „Maciejewski” obejmuje przede wszystkim: szafy z drzwiami przesuwnymi, meble pokojowe, meble kuchenne i łazienkowe, meble apteczne i sanitarne, meble sypialnianie oraz garderoby. Oczywiście to tylko niektóre produkty. Na indywidualne zamówienia klientów, są wykonywane meble według koncepcji i wymagań inwestorów. To, co wyróżnia oferowane produkty, to ciekawe wzornictwo oraz wykonanie na najwyższym poziomie.

Co przemawia za wyborem firmy z Włocławka?

Przede wszystkim doświadczenie. Firma działa na rynku od czterdziestu lat. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy uzbrojeni w odpowiednie kompetencje, wiedzę i umiejętności, wykonują swoją pracę z najwyższą starannością, dbając o to, by wszystko było zrobione dokładnie, solidnie i na czas. Dwukierunkowy profil działalności pozwala na dotarcie do większego grona klientów, a korzystanie z najnowszych sprzętów i nowoczesnych narzędzi, w połączeniu z fachowością zatrudnionej ekipy, gwarantuje zadowolenie zleceniodawców. Firma posiada Certyfikat Autoryzowanego przedstawiciela Indeco, Certyfikat Członkowski Cechu Rzemiosł Różnych oraz Certyfikat Rzetelności, co potwierdza jej wiarygodność i profesjonalizm.

Opracowanie:
Włocławek, Płocka 16/18
tel. 54 232 50 28
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz