Materiał Partnera

Kompleksowa obsługa w jednym miejscu

Kompleksowa obsługa w jednym miejscu

Każda firma, organizacja czy stowarzyszenie ma obowiązek rozliczenia przychodów, prowadzenia ewidencji kadrowej i płacowej pracowników oraz przygotowania i przedłożenia zestawień z działalności między innymi do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Niestety nie każdy przedsiębiorca zna się na meandrach księgowości i prawa podatkowego. Wtedy najlepiej przekazać te zadania sprawdzonej firmie jak A&R Biuro Rachunkowe.

Kwalifikacje przede wszystkim

W prowadzeniu biura rachunkowego niezbędne jest nie tylko doświadczenie, ale też wykształcenie zatrudnionych pracowników. Osoba, która podejmuje się zadania obsługi księgowo-kadrowej firmy powinna posiadać tytuł magistra wykształcenia rachunkowo-podatkowego. Świadczy on o ukończonej specjalizacji i gwarantuje posiadanie szerokiej wiedzy teoretycznej w zakresie księgowości. W przypadku pracowników zatrudnionych w A & R Biuro Rachunkowe wszyscy posiadają wysokie kwalifikacje, które gwarantują obsługę klienta na najwyższym poziomie. Wszystkie informacje na temat wykształcenia są dostępne dla klienta na jego życzenie.

Zakres świadczonych usług to podstawa

Na rynku istnieje wiele biur rachunkowych, jednak tylko część z nich prowadzi tak szerokie działania jak A&R Biuro Rachunkowe. Jest to szczególnie korzystne dla przedsiębiorców, którzy korzystając z usług jednej firmy mogą zostać obsłużeni pod kątem najważniejszych kwestii podatkowych, a nawet prawnych. Dokonanie dobrego wyboru biura rachunkowego to wiele korzyści dla przedsiębiorstwa zarówno na początkowym etapie działalności jak i wraz z jego rozwojem. Skupienie wszystkich spraw firmowych w jednym miejscu to gwarancja prawidłowego rozliczenia i działania zlecającego. Dobre biura rachunkowe oferują swoim klientom pomoc w przygotowaniu biznesplanu, rejestracji działalności gospodarczej w dedykowanych podmiotach. Na „wstępie” współpracy przedsiębiorca otrzymuje kompleksową usługę rejestracji działalności bez często zawiłej „papierologii” związanej z wypełnieniem wniosków do ZUS czy Urzędu Statystycznego.

Szukając biura rachunkowego dla własnej formy warto dowiedzieć się czy istnieje możliwość przesyłania dokumentów drogą mailową lub czy biuro oferuje odbiór dokumentów bezpośrednio u klienta. Taka usługa znacznie skraca czas przepływu dokumentów, ale również pozwala usprawnić komunikację między firmą, a biurem rachunkowym.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz