Materiał Partnera

Kompleksowa budowa hal produkcyjnych

Kompleksowa budowa hal produkcyjnych
Planując budowę lub przebudowę hali produkcyjnej dla przedsiębiorstwa lub magazynu należy powierzyć takie zadanie doświadczonym profesjonalistom. Dobre firmy oferujące tego typu usługi nie tylko wybudują obiekt spełniający wszelkie branżowe normy, ale dopilnują również wszelkich spraw formalnych i pozwoleń, nadzorując cały proces zarządzania takim projektem.

Budowa hali produkcyjnej lub magazynu firmy to bardzo skomplikowane, kosztowne i czasochłonne przedsięwzięcie, z którym muszą mierzyć się rozwijające się przedsiębiorstwa. Na szczęście na rynku funkcjonują firmy oferujące w tym względzie pełen pakiet usług, od projektu i uzyskania niezbędnych pozwoleń, po opracowanie budżetu oraz szczegółowego planu budowy, po realizację budowy. Jedną z takich firm jest Ajcon Polska sp. z o.o. zlokalizowana w Koszalinie.

Koncepcja, plan, projekt…

Firma Ajcon Polska oferuje kompleksową usługę w postaci realizacji inwestycji takich jak hale produkcyjne oraz magazyny. Każde z takich przedsięwzięć ma swoje poszczególne etapy, które w przypadku usług firmy Ajcon, są w pełni nadzorowane i koordynowane przez specjalistów tej firmy. Jest to m.in. zaprojektowanie takiego budynku, uzyskanie niezbędnych zezwoleń oraz nadzór aby realizacja odbywała się w zgodzie z obowiązującymi normami prawa budowlanego. Bardzo ważnego jest to, że firma Ajcon oferuje zarządzanie całym procesem realizacji przedsięwzięcia, dzięki czemu możemy być pewni, że inwestycja zostanie zaplanowana i zrealizowana prawidłowo.

Chłodnie, hale magazyny…

Firma Ajcon Polska oferuje budowę, a także przebudowy i rozbudowy takich obiektów jak chłodnie, magazyny, terminale przesyłek, łącznie z elementami prac wykończeniowych wnętrz oraz montażem paneli elewacyjnych. Ponadto w ofercie firmy znajdują się również już gotowe powierzchnie do wynajęcia (dwie hale magazynowe o powierzchni 1500 i 2200 m2 oraz hala produkcyjna o powierzchni 2700 m2) wraz z zapleczem biurowym. Ponadto Ajon Polska oferuje również usługi z zakresu usług księgowych oraz doradztwa finansowego.

Planując tak duża inwestycję jak hala produkcyjna czy magazyn, nie można pozwolić sobie na jakikolwiek błąd. W tym celu należy zatrudnić sprawdzonych i doświadczonych fachowców, takich jak firma Ajcon Polska z Koszalina

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz