Materiał Partnera

Komfortowa podróż z własnym kierowcą!

Komfortowa podróż z własnym kierowcą!

Organizacja imprez okolicznościowych z dużą liczbą gości może wymagać od nas skorzystania z usługi zorganizowanego przewozu osób. To ciekawa opcja również dla firm, które chcą przeprowadzić integrację pracowników podczas wspólnego wyjazdu. Dziś z usługi wynajmu busa z kierowcą mogą skorzystać szkoły, firmy oraz instytucje, którym zależy na bezpiecznym przewozie swoich podopiecznych.

Usługi przewozu osób to jedna z szybciej rozwijających się gałęzi przemysłu transportowego, dlatego na rynku pojawia się coraz więcej firm jak Nika Tour, które czynią z tego swoją specjalność. Tak naprawdę trudno sobie dziś wyobrazić szkoły bez wycieczek, biura podróży bez dowozu klientów na miejsce wypoczynku czy duże imprezy rodzinne jak komunie, czy wesela bez możliwości wygodnego przewożenia gości z miejsca na miejsce. Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczny i sprawny przewóz osób i grup zorganizowanych to wymagające i odpowiedzialne zajęcie. Do realizacji usług wykorzystujemy wyłącznie sprawne samochody z ważnymi przeglądami technicznymi, a za bezpieczne dotarcie do celu naszych klientów odpowiadają doświadczeni i odpowiedzialni kierowcy. Oferujemy wynajem busa z kierowcą, co zdecydowanie ułatwi i zwiększy komfort każdej Państwa podróży!

Organizacja imprez okolicznościowych i wyjazdów integracyjnych

Duża część naszej oferty dotyczy przewozu gości z i na imprezy okolicznościowe oraz rodzinne, jak również pracowników firm na wyjazdy integracyjne. Klienci często wahają się, czy wynajem samochodu dla gości to dobre rozwiązanie, dlatego warto przeanalizować wszystkie za i przeciw. Przede wszystkim inwestują Państwo w bezpieczeństwo swoich gości i terminowe dowiezienie wszystkich we wskazane miejsce. Ma to szczególne znaczenie przy organizacji wydarzeń jak ślub czy wesele, gdzie punktualność jest niezbędna! Zorganizowany przewóz gości z kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego do sali weselnej, fotografa, restauracji, a następnie do hotelu pozwala zaoszczędzić dużo czasu i uchronić się przed spóźnieniami. Również jest to rozwiązanie ewentualnego problemu z miejscem do parkowania dla wszystkich zaproszonych osób. Czasami wynajęcie busa jest najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem! Nasi kierowcy to osoby doświadczone, które na bieżąco dostosowują się do zaistniałych sytuacji. W trakcie konsultacji w naszej siedzibie wspólnie ustalimy harmonogram przejazdu oraz dobierzemy optymalną trasę.

Komfort wygodnej podróży

Przy długich przewozach ważny jest również komfort podróży. Nasze samochody wyposażone są w wygodne uchylne siedzenia z rozsuwanymi podłokietnikami oraz podnóżkami, które sprawią, że nie odczują Państwo niedogodności długiej trasy! Dodatkowo busy wyposażone są w klimatyzację, co uprzyjemni przejazd podczas gorących dni. Oferujemy podróż busami od 9 do 50 miejsc, dzięki czemu sprawnie oraz na czas przewieziemy naszych klientów w wyznaczone miejsce! Kierowcy, którzy z nami współpracują to osoby sumienne oraz empatyczne, które czuwają nad Państwa bezpieczeństwem oraz umilą każdą podróż! Z nami bez problemu i punktualnie dojadą Państwo również na lotnisko, zawody sportowe, konferencję, koncerty, spotkania biznesowe, a także wyjadą na wakacje czy zorganizują wycieczki.

Opracowanie:
Wieliczka, Sadowa 50
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz