Materiał Partnera

Kilka istotnych informacji o pracy wulkanizatora w Belgii!

Kilka istotnych informacji o pracy wulkanizatora w Belgii!

Belgia jest jednym z najatrakcyjniejszych kierunków zarobkowych Polaków. Warto wiedzieć, że państwo to, położone pomiędzy Francją a Holandią, wciąż poszukuje specjalistów w różnych dziedzinach gospodarczych i przemysłowych. Główna branża, w której zatrudnianych jest coraz więcej polskich specjalistów, to motoryzacja. Belgijskie warsztaty mechaniki pojazdów szukają tysięcy wykwalifikowanych wulkanizatorów, mechaników pojazdowych i innych specjalistów z dziedziny motoryzacji. I tu pojawia się szansa na zdobycie dobrze płatnej pracy, blisko polskiej granicy i dodatkowo w pięknym kraju, będącym perełką architektoniczną Europy.

Olbrzymie zapotrzebowanie na wulkanizatorów

Belgia jest małym krajem, ale za to o ogromnym znaczeniu gospodarczym. Jest to kraj charakteryzujący się nowoczesną infrastrukturą drogową. Można to zauważyć, nie tylko podróżując po pięknych belgijskich miastach, ale także odwiedzając innowacyjne warsztaty samochodowe, które wyróżniają się na tle całej Europy. Pomimo swojej nowoczesności, zwłaszcza w branży wulkanizacyjnej, można zaobserwować znaczny niedobór pracowników. Jest to szansa dla tysięcy Polaków, którzy posiadają doświadczenie w szeroko pojętej motoryzacji. Tacy specjaliści, jak mechanik samochodowy czy monter opon, będą mieli szanse pracować w zakładach mechaniki pojazdów w Waregem, Gent, Lechristi, Herent, Zemst, Aartselaar czy w Antwerpii. Znane i dobre agencje pośrednictwa pracy, posiadają bardzo szeroką gamę ofert dla naszych specjalistów, którzy szukają godnej pracy. Pracy, która nie tylko będzie dobrze płatna, ale także będzie pozwalała na rozwinięcie skrzydeł i zdobycie szerszego doświadczenia w tej szybko rozwijającej się branży motoryzacyjnej. Tutaj, szczególną grupę stanowią wulkanizatorzy, zatrudniani początkowo do prac sezonowych przy wymianie opon, a następnie często podpisujących stałe kontrakty. W belgijskich warsztatach, to właśnie Ci pracownicy, są bardzo wysoko cenieni za ich dobrą i fachową pracę, dającą każdemu kierowcy pewność prowadzenia auta. Dla osób ze znajomością języka angielskiego, zakres prac i szkoleń odbywających się w belgijskich warsztatach samochodowych, nie powinien stanowić większego wyzwania, a raczej być tylko szansą na poszerzenie swojego doświadczenia, umiejętności oraz wiedzy zawodowej za sprawą pracy z wykorzystaniem nowoczesnych i zautomatyzowanych maszyn.

Współpracuj z renomowaną agencją pośrednictwa pracy

W przypadku podjęcia zatrudnienia, dłuższego bądź sezonowego, jako wulkanizator, najlepiej korzystać z agencji pośrednictwa pracy, które wyróżniają się swoją renomą na rynku. Taką Agencją godną polecenia jest Link2Europe Sp. z o.o., która dba o swoich pracowników, o to by otrzymywali oni najlepsze warunki pracy, różnego rodzaju pakiety socjalne, a także mogli wieść wysoki standard życia w wygodnym i w pełni wyposażonym mieszkaniu.  Potwierdzeniem wysokiej jakości agencji Link2Europe Sp. z o.o., jest fakt dbania o los Polaków w Belgii, poprzez oferowanie korzystnej dla wulkanizatorów pracy, w skład której wchodzą między innymi:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, wynoszące 13,45 € brutto/ h
  • legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich i belgijskich przywilejach,
  • zapewnienie dodatku wakacyjnego, wynoszącego 15,38% rocznych zarobków brutto,
  • gwarantowanie ubezpieczenia, płatnego w wysokości 7,5 euro miesięcznie,
  • oferowanie zakwaterowania, płatnego w wysokości 75 euro tygodniowo.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz