Materiał Partnera

Kiedy warto zamówić kwiaty z dowozem?

Kiedy warto zamówić kwiaty z dowozem?

Wręczanie kwiatów nieodmiennie stanowi piękny gest, stosowany przy okazji bardzo różnych uroczystości. Niestety często zdarza się, że nie możemy osobiście wręczyć bukietu kwiatów solenizantowi, jubilatowi, bądź osobie, której z innej okazji chcielibyśmy okazać nasz szacunek. Obecna sytuacja epidemiologiczna wymusza na nas składanie sobie życzeń na odległość, ale na szczęście nadal możemy to robić przy użyciu kwiatów. Dowiedz się, kiedy warto skorzystać z kuriera kwiatowego i jak to zrobić.

Jak zamawiać bukiety w kwiaciarni z dowozem?

Kiedyś wysyłanie kwiatów pocztą wydawało się fanaberią, ale popularność tej usługi znacznie wzrosła, odkąd pandemia Covid zmusiła nas do ograniczenia bezpośrednich kontaktów towarzyskich. Zamawiając kwiaty na dowóz w Kwiaciarni Gerbera w Białymstoku możesz mieć pewność, że dotrą do adresata świeże i pięknie przyozdobione przez naszych florystów. Zamówienie usługi jest niezwykle proste. Wystarczy zadzwonić do kwiaciarni i określić zamówienie. Można wybrać bukiet ze świeżych kwiatów wzorowany na którymś z obszernej galerii na stronie internetowej. Potem wystarczy podać adres w Białymstoku lub nawet do 80 km od miasta, datę i godzinę doręczenia bukietu i opłacić zamówienie. Warto do takiego bukietu dołączyć bilecik z dedykacją.

Jest wiele okazji aby wręczyć kwiaty za pośrednictwem kuriera kwiatowego

Dostarczenie bukietów przez pocztę kojarzy nam się przede wszystkim z zamówieniem dostawy kwiatów do adresatów w innym mieście, lub nawet w innym kraju. Jeśli nie mamy możliwości dojechać na urodziny, czy wesele za granicę, jest to często jedyne rozwiązanie. Ale nawet jeśli osoba, której chcemy podarować bukiet kwiatów znajduje się w tym samym mieście, możemy skorzystać z tej usługi. Jest to na przykład świetny sposób na trudne przeprosiny, albo zaskakującą niespodziankę. Świeże kwiaty z bilecikiem, na którym przekażemy nasze myśli i uczucia potrafią zdziałać cuda, starania z pewnością zostaną docenione i przyniosą wiele radości.

W jaki sposób kwiaty dostarczane są do adresata?

Chcesz wiedzieć, co się stanie po złożeniu przez ciebie zamówienia w kwiaciarni oferującej usługę kwiaty z dowozem? To proste. Kilka godzin przed terminem przesyłki, florysta przygotowuje bukiet ze świeżych kwiatów. Zawsze wykonywany jest on zgodnie z zamówieniem i w taki sposób, by obdarowana osoba mogła jak najdłużej cieszyć się z pięknego, pachnącego bukietu. Gdy jest on gotowy, zostaje przekazany kurierowi, który dzięki dobrej organizacji kwiaciarni, niezwłocznie dostarcza go pod wskazany adres.

Opracowanie:
Białystok, Lipowa 18
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz