Materiał Partnera

Kiedy warto skorzystać z serwisu urządzeń fiskalnych i komputerów?

Kiedy warto skorzystać z serwisu urządzeń fiskalnych i komputerów?

Sprzęt elektroniczny wykorzystywany do pracy biurowej jest jej niezwykle istotnym elementem. Bez specjalistycznych urządzeń trudno jest bowiem prowadzić skomplikowane rozliczenia, ewidencję księgową oraz wiele innych obowiązków każdego przedsiębiorcy. W przypadku awarii liczy się więc szybkość naprawy – firma Compak gwarantuje błyskawiczne znalezienie i wyeliminowanie problemu. Co jeszcze jest w stanie zaoferować?

Doskonale przygotowany sprzęt

Urządzenia fiskalne stanowią w dzisiejszych czasach podstawę działalności większości firm. Sprzęt tego typu musi być świetnie przygotowany i idealnie dopasowany do profilu przedsiębiorstwa, dlatego warto go oddać w ręce specjalistów. Firma Compak jest w stanie pomóc nie tylko w trudnych przypadkach, kiedy drukarka czy kasa fiskalna ulegnie awarii, ale proponuje też swoim klientom usługi prostych zmian w oprogramowaniu czy wymianę kompletnych elementów. Dzięki temu tego typu urządzenia są przystosowane do konkretnego profilu działalności i funkcjonują w sposób właściwy. Firma Compak to zespół doświadczonych specjalistów, którzy podejmują się też zaawansowanych napraw poszczególnych podzespołów. Serwisowanie dotyczy nie tylko urządzeń fiskalnych, ale i komputerów. Kompleksowe usługi obejmują także legalizację wag i profesjonalne przeglądy techniczne, dzięki którym fachowcy określają stan konkretnego urządzenia i wskazują ewentualne przyczyny nieprawidłowego działania. Compak to jednak firma posiadająca przede wszystkim szeroki asortyment urządzeń – jakich konkretnie?

Bogata oferta

Nowoczesne rozwiązania w zakresie urządzeń fiskalnych czy komputerów sprawiają, że sprzęt tego typu staje się coraz wydajniejszy, a wybór spośród wielu modeli dostępnych na rynku może być dla przedsiębiorcy problematyczny. Eksperci z firmy Compak są w stanie doradzić, która kasa fiskalna czy waga elektroniczna będzie idealnym rozwiązaniem dla danego profilu działalności. Bogata oferta obejmuje m.in. kasy i drukarki fiskalne o niewielkich, kompaktowych rozmiarach, które są w pełni mobilne, ale też urządzenia średniej wielkości czy nawet tzw. bileterki. Compak proponuje także swoim klientom sporą ilość nowoczesnych terminali płatniczych. To właśnie za ich pomocą można dokonywać płatności kartą, a dodatkowe funkcje takie jak np. zapis elektronicznej kopii paragonu na karcie SD znacząco wpływają na komfort korzystania z urządzenia. W szerokim asortymencie firmy Compak znaleźć można niezwykle precyzyjne wagi elektroniczne. Dzięki nim w prosty i bardzo dokładny sposób można określić masę towaru, nawet jeśli jest ona mała. Pracę z tego typu wagą ułatwia nowoczesny interfejs USB, a wydajne zasilanie gwarantuje nawet 1000 godzin nieustannej pracy.

Opracowanie:
Lębork, 1 Maja 3
tel. 59 862 08 59
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz