Materiał Partnera

Keratynowe prostowanie włosów w ofercie salonu fryzjerskiego Norbi

Keratynowe prostowanie włosów w ofercie salonu fryzjerskiego Norbi

Idealnie proste, zdrowe i lśniące włosy to marzenie niejednej kobiety. Niestety większości pań do uzyskania takiego efektu niezbędna jest prostownica. Codzienna stylizacja włosów na gorąco nie jest dobra dla ich kondycji. Na szczęście istnieje skuteczne rozwiązanie tego problemu- keratynowe prostowanie włosów. Można je wykonać w salonie fryzjerskim  Norbi w Dobroszycach.

Na czym polega keratynowe prostowanie włosów?

Keratyna jest głównym budulcem włosów. Ilość tej substancji we włóknach włosowych określa ich elastyczność, poziom nawilżenia i miękkość. Niewłaściwa pielęgnacja i stylizacja włosów powoduje ubytek keratyny we włosach, przez co stają się one matowe, niesforne i trudne do ułożenia. Zabieg keratynowego prostowania włosów polega na nałożeniu na pasma silnie odżywczego preparatu z keratyną, a następnie zastosowaniu mocno nagrzanej prostownicy, która umożliwia zamknięcie składników aktywnych we wnętrzu włosa. Zabieg trwa kilkadziesiąt minut i wymaga dużej wprawy ze strony stylisty. Efektem są mocniejsze, bardziej lśniące i zdrowsze włosy. Prostowanie to tylko skutek uboczny.

Jakim klientkom rekomenduje się keratynowe prostowanie włosów?

Jak informuje fryzjerska z salonu Norbi – keratynowe prostowanie włosów polecane jest wszystkim tym paniom, które chcą na stałe zrezygnować z używania prostownicy. Zabieg ujarzmia włosy, dociąża je i prostuje na około sześć miesięcy. Keratynowemu prostowaniu włosów można poddać włosy falowane, kręcone, trudne w stylizacji i farbowane. Zabieg nie powinien być jednak wykonywany u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Preparaty służące do keratynowego prostowania włosów zawierają formaldehyd, który jest silnie toksycznym gazem o udowodnionym działaniu teratogennym.

Dlaczego warto wykonać keratynowe prostowanie włosów w salonie fryzjerskim Norbi?

Salon fryzjerski Norbi działa na rynku od 25 lat. Pracujący tam fryzjerzy dokładają wszelkich starań, żeby każda klientka schodziła z fotela z uśmiechem na ustach. Pomaga w tym dokładne rozpoznanie potrzeb klienta oraz dostosowanie oferty do aktualnych trendów fryzjerskich. Jeśli chodzi o keratynowe prostowanie włosów, to styliści z salonu Norbi mogą pochwalić się dużym doświadczeniem w wykonywaniu tego zabiegu. Korzystają jedynie ze sprawdzonych, markowych kosmetyków, co gwarantuje trwały i satysfakcjonujący efekt metamorfozy. Ponadto klienci mogą liczyć również na pomoc w doborze kosmetyków do pielęgnacji włosów w domu. Po keratynowym prostowaniu nie zaleca się stosowania szamponów zawierających SLES. Przyspieszają one wypłukiwanie się keratyny z włosów, co jest niepożądane.

Opracowanie:
Dobroszyce, 11 Listopada 24 lok. 1
tel. 603 521 360
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz