Materiał Partnera

Keratynowe prostowanie włosów w dobrym salonie fryzjerskim

Keratynowe prostowanie włosów w dobrym salonie fryzjerskim

Polskie salony fryzjerskie znacznie poprawiły jakość swoich usług. Najlepsze z nich wykorzystują bowiem nie tylko nowoczesny sprzęt, ale coraz to nowsze techniki strzyżenia włosów, czy ich odbudowy. Jednym z nich jest popularnie wykorzystywane przez kobiety keratynowe prostowanie, dzięki któremu cały włos od końcówek po nasadę nabiera nowego wyglądu dzięki wzmocnionej strukturze!

Wybór odpowiedniego salonu fryzjerskiego

Przed udaniem się do salonu fryzjerskiego zawsze należy sprawdzić jego opinię, czy to w Internecie, czy też wśród znajomych. Nie to jednak powinno głównie zwracać naszą uwagę. Istnieją bowiem skuteczne metody na szybkie sprawdzenie, czy dany zakład fryzjerski jest w pełni profesjonalny. Na to miano składają się bowiem: wykorzystywanie najlepszych z możliwych kosmetyków, szeroki zakres usług fryzjerskich, wyposażenie w nowoczesny sprzęt, posiadane certyfikaty, a także innowacyjne techniki strzyżenia (męskiego i damskiego), czy też koloryzacji. Można do nich zaliczyć między innymi koloryzację Hair Spa-EKO, strzyżenie gorącymi nożyczkami, czy właśnie keratynowe prostowanie włosów. Polecanym wśród wielu kobiet salonem fryzjerskim jest lubelski New Look, gdzie fryzjerzy są prawdziwymi artystami swojego fachu. To dlatego wiele klientek odwiedza ten zakład również w celu wykonania makijażu okolicznościowego idealnie harmonizującego się z wymodelowaną do perfekcji fryzurą.

Keratynowe prostowanie – na czym polega?

Keratynowe prostowanie to zabieg bardzo pożądany wśród kobiet, a który oferowany jest dzisiaj tylko przez najlepiej wyposażone fryzjerskie salony urody. Nazwa zabiegu może wprowadzać w błąd, ponieważ nie ma on na celu jednorazowego wyprostowania włosów, ale zapewnienia im długotrwałego odżywienia wpływającego na objętość włosów, a co za tym na ich wygląd – efektem „ubocznym” keratynowego prostowania jest czasowe wygładzenie włosów, które stają się idealnie proste. Cały zabieg polega zaś na wchłanianiu się kreatyny przy pomocy wysokiej temperatury, a trwa około kilkadziesiąt minut.

Zalety keratynowego prostowania włosów

Zalety keratynowego prostowania włosów można wymieniać bez końca. Przede wszystkim jednak włosy stają się mocniejsze i zdrowsze, co znacznie wpływa na ich wygląd. Przestają się one również puszyć, nadmiernie przetłuszczać, a także elektryzować, dzięki czemu skrócony jest proces ich układania, a także suszenia po myciu. Warto również wiedzieć, że efekt utrzymuje się bardzo długo – nawet do kilku miesięcy –  zwłaszcza przy wykorzystaniu dobrej jakości odżywek oraz szamponów zawierających kreatynę. Poproś o ich zamówienie w salonie fryzjerskim. Należy jednak pamiętać również o przestrzeganiu kilku zasad. Jedna z nich mówi o nienarażaniu włosów na wilgoć i wysokie temperatury do kilkunastu godzin po wykonanym zabiegu. Później każda kobieta będzie mogła pochwalić się pięknymi, lśniącymi włosami jak z okładek najlepszych magazynów modowych – efekt keratynowego prostowania włosów jest naprawdę oszałamiający!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz