Materiał Partnera

Keratynowe prostowanie włosów – czy warto?

Keratynowe prostowanie włosów – czy warto?

Keratynowe prostowanie włosów polecane jest tym kobietom, które często używają prostownicy, niszcząc i wysuszając włosy. Keratynowe prostowanie włosów zapewnia długotrwałe efekty i jest całkowicie bezpieczne. Keratyna nie tylko prostuje włosy, ale także je odbudowuje. Keratynowe prostowanie to zabieg, który zyskuje coraz większą popularność. Sprawdź, dlaczego warto się na niego zdecydować.

Efektowna fryzura bez wysiłku

Zabieg keratynowy pozwala uzyskać długotrwały efekt dobrze odżywionych i prostych włosów. Suche i zniszczone włosy puszą się i trudno się je układa. Niełatwo je związać, a pojedyncze kosmyki odstają w różnych kierunkach. Keratynowe prostowanie pozwala uniknąć efektu zaniedbanych włosów. Zabieg odżywia włosy i sprawia, że są one mocno wygładzone. Dzięki temu fryzura staje się efektowna, włosy się błyszczą i wyglądają zdrowo. Keratyna głęboko odbudowuje strukturę włosa, który został uszkodzony podczas farbowania czy zabiegów stylizacyjnych. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że keratynowo wyprostowane włosy przekładają się również na zaoszczędzenie sporej ilości czasu, jaką zazwyczaj poświęcamy na dopracowanie codziennej fryzury. Efekt dobrze wykonanego zabiegu utrzymuje się nawet 6-8 miesięcy.

W Zabrzu na profesjonalny zabieg keratynowego prostowania włosów warto zapisać się do salonu fryzjerskiego Venus, prowadzonego przez Pawła Wiśniewskiego.

Długotrwały efekt przy niewielkich kosztach

Zabieg keratynowego prostowania znacznie lepiej regeneruje włosy niż najlepsze odżywki i maski. Profesjonalna domowa pielęgnacja jest dość kosztowna, bo za wysokiej jakości kosmetyki zapłacimy nawet kilkadziesiąt złotych za 100 ml. Koszty te rosną, jeśli jesteśmy posiadaczkami długich włosów i potrzebujemy większej ilości kosmetyków. Sumując koszty zakupu kosmetyków przez pół roku, może okazać się, że o wiele tańszym rozwiązaniem jest wykonanie zabiegu keratynowego prostowania, który zapewni nam piękne i długotrwałe efekty bez większego wysiłku.

Keratyna wypłukuje się z włosów przez ok. 6-8 miesięcy. Po tym czasie efekt jest już dużo słabszy. Jest to dobra wiadomość, dla wszystkich tych, którym znudziło się noszenie prostych włosów – zabieg jest całkowicie odwracalny, bez konieczności ścinania włosów.

Opracowanie:
Zabrze, Dworcowa 6
tel. 32 274 30 25
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz