Materiał Partnera

Kasoterminal – doskonałe rozwiązanie dla biznesu dostępne w ofercie firmy GVC Tax!

Kasoterminal – doskonałe rozwiązanie dla biznesu dostępne w ofercie firmy GVC Tax!

Przedsiębiorcy coraz częściej zamiast kasy fiskalnej online wybierają kasoterminal. To urządzenie, które łączy w sobie terminal płatniczy, kasę i drukarkę fiskalną w jednym. Jest ono dość drogie, lecz z pewnością warto w nie zainwestować. To dobre rozwiązanie szczególnie dla właścicieli dużych firm, jak i dla tych osób, które prowadzą kilka punktów sprzedaży. Kasoterminale dostępne są w ofercie firmy GVC Tax. Dowiedz się więcej!

Dlaczego warto wybrać kasoterminal?

Kasoterminal to znakomity system do zarządzania sprzedażą. Dzięki niemu przeprowadzenie inwentaryzacji stanu sklepowego jest banalnie łatwe! Umożliwia również proste drukowanie i edytowanie paragonów. Do jego funkcjonalności z pewnością musimy zaliczyć także bezproblemową obsługę zwrotów czy możliwość podłączenia innych urządzeń peryferyjnych.

Oprócz tego warto wiedzieć, że kasoterminal daje możliwość obsługi kilku klientów jednocześnie, umożliwia łatwe raportowanie sprzedaży, zarządzanie (np. cenami), a także kontrolę dokumentów magazynowych. Zaletą opisywanego urządzenia na pewno są też niewielkie wymiary! Kasoterminal jest dość mały i w dodatku jego waga to zaledwie około pół kilograma! Jak dodaje ekspert z firmy GVC Tax:

Zdecydowanie warto też wspomnieć o innych zaletach kasoterminalu. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu i ma wytrzymałe baterie. Wyposażony został w akumulatory litowo-jonowe, zatem gdy jeden z nich się wyczerpie, to drugi przejmuje tę funkcję.

Gdzie najlepiej kupić kasoterminal?

Najbezpieczniej wybrać sprawdzoną firmę taką jak GVC Tax, która działa na rynku już od ponad 20 lat! Oferowane przez nią kasoterminale są wysokiej jakości. Doskonale się sprawdzają w punktach gastronomicznych, małych sklepach, salonach kosmetycznych i nie tylko! Są one również objęte gwarancją, a w razie potrzeby specjaliści oferują także kompleksowy serwis w trakcie użytkowania urządzenia. Już dziś postaw na innowacyjne rozwiązanie dla biznesu i zdecyduj się na zakup kasoterminalu!

Opracowanie:
Wrocław, Tadeusza Kościuszki 178 lok. 1B
tel. 71 342 57 40
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz