Materiał Partnera

Kantor w Lubawce przy czeskiej granicy

Kantor w Lubawce przy czeskiej granicy

Liczba kantorów w Polsce jest bardzo duża. W samej Warszawie działa ich ponad 150, co daje, aż osiem z nich, przypadających na sto tysięcy mieszkańców. W mniejszych miejscowościach z ludnością na poziomie do dziesięciu tysięcy bardzo często nie ma żadnego kantoru. Na szczęście oczekiwania klientów miasteczek są spełniane dzięki takim przedsiębiorcom jak Andrzej Wolański, który swoją placówkę wymiany walut prowadzi w Lubawce (woj. dolnośląskie).

Duże znaczenie kantoru w Lubawce

Lubawka (województwo dolnośląskie, powiat kamiennogórski) to miejscowość przy Świętej Górze w Sudetach Środkowych, zaledwie kilkanaście kilometrów od czeskiej granicy. To dlatego kantor Euroca  Andrzeja Wolańskiego ma tak ogromne znaczenie na lokalnym rynku wymiany walut. Klientami tej placówki nie są bowiem tylko mieszkańcy miasteczka, ale tysiące turystów polskich udających się do Czech, czy też rodowitych Czechów chcących zwiedzać Polskę – wśród klientów dużą grupę stanowią również Austriacy, a także Niemcy. Dzieje się tak nie tylko w związku z lokalizacją miasta przy granicy, ale również dzięki węzłowi komunikacyjnemu. Jedna z popularnych dróg prowadząca z Wrocławia do Pragi, przebiega właśnie przez miasto tranzytowe/przelotowe, a także turystyczne, którym jest Lubawka.

Bezgotówkowa wymiana walut

Olbrzymią zaletą Kantoru wymiany walut Euroco jest gwarantowanie klientom możliwości wykonywania wszelkich transakcji przy pomocy karty płatniczej. Jest to duże udogodnienie, które nie jest niestety oferowane w dużej ilości kantorów działających na terenie Polski. Placówka w Lubawce dzięki temu sprawnie dokonuje skupu oraz sprzedaży takich walut jak euro, franki szwajcarskie, funty szterlingi, czy dolary. Najpopularniejsze są jednak wymiany pieniędzy z i na koronę czeską. Średni jej kurs z ostatnich kilku lat wynosi około 0,1650 zł, a zainteresowanie jest bardzo wysokie – kantor Euroco sprawie obsługuje klientów indywidualnych, biznesowych, a także grupy wycieczkowe.

Sprawna obsługa klienta

Kantor w Lubawce jest bardzo popularny również dzięki sprawnej oraz profesjonalnej obsłudze klienta, która uwzględnia doradztwo w zakresie wymiany walut w różnym terminie. Zainteresowane osoby powinny również wykorzystać szeroką wiedzę pracowników Euroco, dzwoniąc pod numer +48 666 10 666 5 – doradztwo prowadzone jest tam dwadzieścia cztery godzin na dobę! W całej Polsce działa bardzo niewiele tak nowoczesnych kantorów, nastawionych na najwyższy poziom obsługi klienta. Warto zatem korzystać z oferty tego podmiotu.

Opracowanie:
Lubawka, Świerczewskiego 40
tel. 666 106 665
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz