Materiał Partnera

Kabiny prysznicowe według specyfikacji klienta – wygodne rozwiązanie!

Kabiny prysznicowe według specyfikacji klienta – wygodne rozwiązanie!

Łazienkę urządza się raz na dłuższy czas. Dlatego staramy się, aby wszystko było idealnie. Kiedy już podejmiemy decyzję, czy wolimy wannę czy kabinę prysznicową, pojawiają się kolejne problemy. Okazuje się, że oferta sklepów odległa jest od naszych marzeń. Ostatecznie decydujemy się na coś, co najmniej odbiega od wyobrażeń. Czy musimy iść na taki kompromis?

Alternatywa dla gotowych kabin prysznicowych

Jeżeli oferty sklepów nie są zgodne z naszymi założeniami projektowymi lub nie uwzględniają specyficznych potrzeb naszej łazienki, jest wygodne rozwiązanie – kabina prysznicowa wykonana według projektu klienta. Z takim pomysłem wychodzi Zakład Szklarski Bogdan Glass. Proponuje on wykonanie kabiny prysznicowej na wymiar. W sklepach mamy do wyboru kilka zbliżonych do siebie standardowych rozmiarów. Tymczasem nasze mieszkania niejednokrotnie odbiegają od standardów. Decydując się na kabinę na wymiar, klient sam wybiera wszystko od początku do końca: rozmiar, kształt kabiny, rodzaj i kolor szkła. Może także zażyczyć sobie zdobienie tafli. W dodatku otrzymuje precyzyjne pomiary, które poprzedzają realizację zlecenia, i prace szklarskie objęte gwarancją. Brzmi dobrze, prawda?

Inne usługi szklarskie w łazience

Okazuje się, że kabiny prysznicowe na wymiar to nie jedyna atrakcyjna usługa, jaką mogą świadczyć w naszych łazienkach profesjonalni szklarze.

Wartą rozważenia krzyżówką jest wanna ze szklanym parawanem – wygodne połączenie wanny i kabiny prysznicowej dla osób, które lubią mieć wybór. Szklany parawan może stanowić piękną dekorację, a jednocześnie oddzielać części łazienki o różnych funkcjach.

Ciekawą alternatywą dla produktów dostępnych w sklepach są lustra na miarę – również przygotowywane według pomysłu klienta, włącznie z lustrami osłaniającymi całą ścianę. To doskonały sposób na powiększenie przestrzeni. Można wybierać spośród wielu typów szkła najwyższej jakości.

Szkło może być także interesującym zamiennikiem ceramiki zarówno łazienkowej, jak i kuchennej. Szklane płytki ścienne mają wyjątkowe walory dekoracyjne i są bajecznie proste w czyszczeniu. Dzięki trwałości i odporności na wilgoć, wysoką temperaturę oraz zabrudzenia ściana nawet po wielu latach lśni blaskiem nowości i czystości.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz