Artykuł sponsorowany

Kabina sanitarna z systemem SANIPOL HPL

Kabina sanitarna z systemem SANIPOL HPL
Każdy budynek użyteczności publicznej posiada kabiny sanitarne, dzięki którym łatwo utrzymać higienę. Są one budowane w oparciu o różne systemy. Jednym z nich jest HPL – wodoodporny system do stosowania w pomieszczeniach o dowolnej wilgotności na bazie laminatu wysokociśnieniowego.

Krótka charakterystyka systemu HPL

System SANIPOL HPL, w który wyposażone są kabiny sanitarne, jest oparty na płycie kompaktowej HPL i wykonany z papierów rdzeniowych nasączonych żywicą fenolową i sprasowany na homogeniczny materiał pod działaniem wysokiego ciśnienia oraz temperatury.

Płyta HPL ma grubość 13 mm i idealnie nadaje się do kabin natryskowych oraz innych zabudów, w których konieczne jest zastosowanie materiału wodoodpornego. Jest to wymagane ze względu na panujące warunki, takie jak: woda, para wodna oraz wysoka wilgotność powietrza. Materiał ten charakteryzuje się również wysoką trwałością i odpornością na wandalizm i środki chemiczne.

Ponadto istnieje możliwość wykonania na płycie wysokiej jakości druku cyfrowego według indywidualnego projektu lub pokrycia ją specjalną naklejką z grafiką.

Gdzie można zamówić kabiny sanitarne z systemem HPL?

W projektowaniu i odpowiednim wykonaniu zabudowy pomieszczeń sanitarnych specjalizuje się firma Sanipol sp. z o.o., która wykonuje m.in. zabudowy WC, kabiny natryskowe, parawany pisuarowe, szafki basenowe oraz wewnętrzne okładziny ścienne. Oferta firmy dotyczy systemowej zabudowy pomieszczeń sanitarnych w oparciu o system SANIPOL© w różnych wariantach. Został on do tej pory wykorzystany w wielu obiektach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, przemysłowych, kulturalnych, sportowych, przedszkolach oraz placówkach związanych ze szkolnictwem i służbą zdrowia.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz