Artykuł sponsorowany

Jubiler Szafir – nie tylko biżuteria

Jubiler Szafir – nie tylko biżuteria

Myśląc o jubilerze, z pewnością skupiacie się jedynie na jego głównym profilu działalności – sprzedaży biżuterii. Jubiler Szafir pod tym względem Was nie zawiedzie. Znajdziecie tam oryginalne błyskotki, które czekają na swoich nowych właścicieli. Na tym jednak nie koniec. Przy ulicy Staszica 4 w Warszawie możecie liczyć na inne usługi, o których przeczytacie poniżej.

Komis biżuterii i kamieni jubilerskich

Odziedziczyliście kosztowności, które nie przypadły Wam do gustu? Chcecie pozbyć się biżuterii, z którą łączą się niemiłe wspomnienia? A może potrzebujecie gotówki, a nie możecie pozwolić sobie na pożyczkę? W takich sytuacjach rozsądnym rozwiązaniem będzie oddanie biżuterii do komisu. Jubiler Szafir oferuje fachową obsługę wykwalifikowanego rzeczoznawcy, który wyceni Wasze kosztowności i zagwarantuje niską prowizję. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie się kupiec, którego oczarują Wasze błyskotki.

Lombard – pożyczki pod zastaw

Znajdujecie się na zakręcie życiowym i potrzebujecie szybkiej pożyczki? Zapomnijcie o parabankach, które udzielają kredytów na wysokim oprocentowaniu. Poszukajcie w swoim domu kosztowności – złota, sreber, platyny, biżuterii, kamieni szlachetnych, antyków, a nawet sprzętu elektronicznego – które będziecie mogli oddać pod zastaw. Nie potrzebujecie żyrantów czy też zaświadczeń o zarobkach. Wystarczy jedynie dokument tożsamości ze zdjęciem. Koniecznie dowiedzcie się, ile będziecie mieć czasu na wykupienie własności.

Kantor – atrakcyjna wymiana walut

Wyjeżdżacie za granicę? Z pewnością większość transakcji będziecie przeprowadzać za pomocą terminala, ale gotówka z pewnością Was się przyda, gdyż nie wszędzie zapłacicie kartą. W kantorze „Szafir”, który działa od 1989 roku, wymienicie dolary amerykańskie, euro, funty szwajcarskie i funty brytyjskie. Ponad to możecie kupić i sprzedać złote monety i złoto dewizowe. Myślicie o poważnej inwestycji? Postawcie na złoto, które nigdy nie straci na swojej wartości. A może jesteście kolekcjonerami starych monet? Z pewnością zainteresuje Was oferta, w której znajdziecie złote i srebrne ruble, polskie monety z różnych roczników, a nawet tetradrachma z Aleksandrem Wielkim

Sumienna wycena

W swoim domu trzymacie drogocenną biżuterię, złoto, brylanty albo monety? Jeśli chcecie wiedzieć, ile tak naprawdę są warte, zanieście je do lombardu, gdzie wykwalifikowani i doświadczeni rzeczoznawcy dokonają wyceny. Dobrze wiedzieć, ile będziecie mogli za nie dostać, gdyż w kryzysowej sytuacji mogą być dobrym zabezpieczeniem majątkowym.

Oceń artykuł (4)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz