Materiał Partnera

Jeśli dobrej jakości drewno to tylko z tartaku

Jeśli dobrej jakości drewno to tylko z tartaku

Coraz częściej chcemy otaczać się naturalnymi materiałami, które nadają specyficznego klimatu wnętrzom. Od lat niezmiennie popularne są drewniane elementy wystroju wnętrz. Nie trzeba być wykwalifikowanym stolarzem, aby wiedzieć, że drewno to bardzo trudny, choć piękny materiał do pracy. Szukając odpowiedniego produktu do budowy mebli, kładzenia podłóg czy elementów wykończeniowych mieszkań i domów należy szukać wysokiej jakości drewna, pozbawionego wad i dobrze wysuszonego. Szukając samodzielnie, warto zajrzeć do tartaku!

Tartak Szymcze to miejsce, które od ponad 30 lat zaopatruje klientów w wysokiej jakości elementy drewniane. Specjalizujemy się w przetwarzaniu „świerka istebniańskiego”, który jest bardzo ceniony w stolarstwie. Nasze flagowe produkty to między innymi tarcica świerkowa oraz bukowa i sosnowa. Dzięki temu każdy klient znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Współpracujemy z firmami oraz osobami indywidualnymi. Nasi pracownicy to osoby z ogromną wiedzą i doświadczeniem, które służą pomocą na każdym etapie zakupu.

Tarcica budowlana- drewno wewnątrz domu

Wiele osób coraz częściej wybiera budowanie domów, konstruowanie mebli i pozostałych dekoracji z drewna. Staramy się sięgać po naturalne materiały, które przybliżają nas do natury i jednocześnie mają o wiele lepszy wpływ na nasze zdrowie. Drewno jest również tego rodzaju materiałem, z którego można stworzyć naprawdę wiele różnorodnych elementów. Tartak jest zazwyczaj dostawcą wysokiej jakości materiału, który dobrze impregnowany i pielęgnowany posłuży nam przez lata. Specjaliści w zakładach przetwórstwa drewna poddają je odpowiedniej obróbce, dzięki czemu deski są trwałe i można je wykorzystywać, jako elementy konstrukcyjne. W naszym tartaku zaopatrzą się Państwo między innymi w więźbę dachową, bale drewniane, łaty, kantówki, deski szalowe, deski podrynnowe, deski elewacyjne, podbitki, sztachety. Naszym klientom proponujemy tarcicę mokrą i suchą oraz trwałe drewno konstrukcyjne przycinane na wymiar.

Tarcica przemysłowa- współpraca z firmami

Nasze produkty cieszą się również zainteresowaniem wśród przedstawicieli firm produkujących meble oraz profesjonalnych stolarni. Tartak to ważne miejsce w procesie przetwórstwa drewna, w którym materiał poddawany jest specjalistycznym procesom i dzięki wykorzystaniu odpowiednich maszyn oraz sprzętu odpowiednio przygotowane do użytku. Dzięki prawidłowej impregnacji drewna można je transportować oraz niemal natychmiast wykorzystywać do produkcji mebli oraz innych elementów drewnianych. Są one trwałe i dobrze prezentują się w każdym wnętrzu. Decydując się na usługi konkretnego tartaku warto sprawdzić jego ofertę i zakres usług. Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów i dobry gatunek drewna sprawiają, że zbudowane z naszego materiału konstrukcje będą naprawdę solidne. Tarcica wykorzystywana jest przez naszych klientów do wyrobu mebli do domu i do ogrodu, wznoszenia konstrukcji i szkieletów z drewna, układania boazerii oraz podłóg wewnątrz domu, jak i na balkonach i tarasach

Opracowanie:
Istebna 1516
tel. 33 855 67 23
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz