Artykuł sponsorowany

Jedziesz za granicę? Ubezpiecz się w Agencji Pośrednictwa Finansowo – Ubezpieczeniowego Eureka

Jedziesz za granicę? Ubezpiecz się w Agencji Pośrednictwa Finansowo – Ubezpieczeniowego Eureka

Niektórzy z nas nie wyobrażają sobie spędzania wakacji w innym miejscu niż gorące rejony południa Europy, inni kochają sporty zimowe w Alpach czy Dolomitach, dla wielu wspólna Europa to wielki rynek pracy. Za każdym razem, gdy myślimy o wyjeździe zagranicę musimy pomyśleć o ubezpieczeniu siebie i bliskich. Agencja Pośrednictwa Finansowo – Ubezpieczeniowego Eureka czeka, aby zapewnić klientowi bezpieczeństwo.

Do czego służy ubezpieczenie turystyczne?

Aby w spokoju cieszyć się urokami różnych zakątków świata, trzeba przed wyjazdem zawrzeć ubezpieczenie turystyczne. Agencja Pośrednictwa Finansowo – Ubezpieczeniowego Eureka zapewnia, że jest ono tak skonstruowane, aby zapewnić pomoc ubezpieczonemu w jak najszerszym zakresie i możliwie w każdej sytuacji. Ekspert z tej agencji wymienia sytuacje, w których dobra polisa ubezpieczeniowa może pomóc podróżnemu:

  • pokrycie kosztów związanych z leczeniem choroby lub skutków wypadku, akcją ratowniczą, transportem medycznym,

  • ochrona w razie kradzieży lub zniszczenia bagażu czy dokumentów,

  • ubezpieczenie OC, na wypadek, gdy wyrządzimy komuś nieumyślnie szkodę oraz ubezpieczenie NNW,

  • pokrycie kosztów przyjazdu i pobytu osoby towarzyszącej poszkodowanemu (zakwaterowanie i wyżywienie, przemieszczania się z miejsca na miejsce za granicą),

  • jeżeli podróżowaliśmy samochodem a stan naszego zdrowia nie pozwala na jego prowadzenie, polisa pokryje koszty kierowcy zastępczego,

  • zwrot kosztów podróży w przypadku rezygnacji z wycieczki lub wczasów przed ich rozpoczęciem lub w czasie ich trwania, ale tylko w sytuacjach określonych w ogólnych warunkach ubezpieczenia,

  • ubezpieczenie chroniące podczas uprawiania sportów (narciarstwo, nurkowanie), które zabezpieczy nasz sprzęt i nas od bardzo wysokich wydatków w razie konieczności leczenia lub akcji ratowniczej.

Porada u dobra agenta ubezpieczeniowego jest cenna

Agencja Pośrednictwa Finansowo – Ubezpieczeniowego Eureka to multiagencja współpracująca z wieloma towarzystwami, jak np. Hdi, Warta, InterRisk, Compensa, Tuw. Agenci porównują dla klienta różne, dostępne opcje ubezpieczenia, aby było ono dobre i tanie. Na stronie internetowej posiadają oni gotowy kalkulator ubezpieczeń turystycznych.

Istotne jest, aby polisa pokrywała koszty leczenia za granicą. Suma ubezpieczenia powinna być dopasowana do realiów kraju, docelowego oraz charakteru wyjazdu, potrzeb klienta i jego stanu zdrowia. Dobre ubezpieczenie powinien wykupić nie tylko turysta podróżujący z biurem podróży, ale także wyjeżdżający indywidualnie. Nigdy nie możemy przewidzieć bowiem sytuacji, w której tego typu ubezpieczenie może być nam potrzebne. Zakup ubezpieczenia turystycznego przed wyjazdem powinien wejść nam w nawyk.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz