Materiał Partnera

Jarodachy – sprzedaż materiałów budowlanych, usług dekarskie

Jarodachy – sprzedaż materiałów budowlanych, usług dekarskie

Dach to istotny element konstrukcji każdego budynku. Pełni liczne funkcje i z tego powodu wymaga profesjonalnego wykonania oraz użycia dobrych, wytrzymałych materiałów. Obie z tych rzeczy swoim klientom oferuje firma Jarodachy. Jej działalność obejmuje zarówno sprzedaż materiałów budowlanych takich jak pokrycia i okna dachowe, rynny, izolacje, jak i usługi dekarskie.

Wiedza i doświadczenie

Jarodachy działa w Lęborku w województwie pomorskim. Na polskim rynku funkcjonuje od lat. Przez ten czas zyskała zaufanie licznych klientów, którzy docenili wysoką jakość usług i sprzedawanych produktów. Doświadczenie w branży budowlanej to sprawa kluczowa – od doboru materiałów budowlanych i tego, jak dobrze przeprowadzone zostaną prace, zależy bezpieczeństwo i trwałość domu. Pracownicy firmy Jarodachy rozumieją to i swoje zadania wykonują ze świadomością spoczywającej na nich odpowiedzialności. Usługi przeprowadzane są szybko i dokładnie.

Wiedzę, która posiadają, wykorzystują w doradztwie. Klienci mogą mieć pewność, że otrzymają kompleksową pomoc w wyborze najlepszych dla nich rozwiązań. Bogaty asortyment sklepu to przede wszystkim gwarancja znalezienia produktów idealnych zarówno pod względem jakości, jak i ceny.

Bogata oferta produktów

Pierwszą sferą działalności firmy Jarodachy jest sprzedaż artykułów budowlanych. Firma oferuje szeroki wybór pokryć dachowych z dachówki ceramicznej i betonowej, a także z blachodachówki. W sprzedaży dostępne sa wysokiej jakości produkty czołowych producentów takich jak Blachotrapez, Roben, Nelskamp i innych.

W zakresie okien dachowych Jarodachy może zaproponować swoim klientom wyroby firm: Dakea, Fakro o Keylite. Systemy rynnowe to kolejna grupa produktów dostępnych w sklepie. Producentami rynien sprzedawanych przez Jarodachy są Gleko, Siba oraz KJG.

Uzupełnienie oferty sklepu stanowią akcesoria dekarskie, więźba dachowa oraz elementy komunikacji dachowej, czyli konstrukcje służące do bezpiecznego przemieszczania się po dachach. W tym zakresie Jarodachy oferuje produkty firm Corotop oraz Freund.

Wśród oferowanych wyrobów znajdują się również materiały izolacyjne takie jak styropianpapa, także pochodzące od czołowych producentów.

Profesjonalne usługi

Druga część działalności firmy Jarodachy dotyczy usług dekarskich i usług ciesielskich. W tym zakresie oferuje ona przeprowadzenie remontów dachów, które obejmują demontaż eternitu, montaż nowego pokrycia dachowego oraz wykonanie więźby dachowej.

Opracowanie:
Lębork, Słupska 5
tel. 880 508 180
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz