Artykuł sponsorowany

Janusz Bury i Aleksandra Bury Kancelaria Adwokacka – pomoc w otrzymaniu odszkodowania

Janusz Bury i Aleksandra Bury Kancelaria Adwokacka – pomoc w otrzymaniu odszkodowania

Różnego typu wypadki są rzeczą normalną. Zdarzają się na drodze, w miejscu pracy czy też w szpitalu. Niektóre z nich nie są groźne, inne jednak trwale zmieniają nasze życie i znacznie wpływają na zdrowie. Każdemu, kto posiada stosowne ubezpieczenie, należy się odszkodowanie, o które walka nie zawsze jest jednak prosta i łatwa. Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy Kancelarii Adwokackiej Janusza Bury. Co oferują specjaliści?

Walka o odszkodowanie

Każdy z nas powinien walczyć o zadośćuczynienie za szkody poniesione w trakcie różnego typu wypadków. Może się on zdarzyć w nieprzewidzianych okolicznościach i trwale wpłynąć na nasze zdrowie lub życie.Jeżeli ubezpieczyciel nie chce wypłacić świadczenia, pomimo że jest nam ono należne, powinniśmy wystąpić na drogę sądową.Poszkodowany może ubiegać się o zadośćuczynienie lub też o odszkodowanie. Zadośćuczynienie obejmuje między innymi uszkodzenia ciała, utratę zdrowia, śmierć bliskiej osoba oraz naruszenie dóbr osobistych. Z kolei odszkodowanie dotyczy OC, AC czy też ubezpieczenia na życie. Kancelaria adwokacka pomaga również w uzyskaniu odszkodowania w przypadku nienależytego wykonania umowy.

Pomoc adwokacka dla każdego

Obecność adwokata jest bardzo pomocna w różnego typu postępowaniach sądowych. Jak sugeruje pracownik Kancelarii Adwokackiej Janusza Bury i Aleksandry Bury, walkę o odszkodowanie podejmują nie tylko osoby fizyczne, ale także prawne. Jest to jednak złożony proces, który wymaga od nas dopełnienia wielu formalności. Niestety w wielu sprawach powypadkowych otrzymanie należnego świadczenia nie jest łatwe, dlatego pomoc adwokata jest konieczna. Dochodzenie odszkodowania nie ma jednego, ustalonego przebiegu. Wszystko zależy bowiem od charakteru sprawy, szybkości działania sądu oraz obecności świadków. Każdy poszkodowany powinien pamiętać, że ma prawo do odwołania się od decyzji ubezpieczyciela, jeżeli się z nią nie zgadza. Właśnie wówczas do sprawy przystępuje adwokat i wraz z klientem walczy o zadośćuczynienie w sądzie.

Opracowanie:
Tomaszów Lubelski, Lwowska 54
tel. 604 864 273
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz