Materiał Partnera

Jakie wybrać upięcie włosów na studniówkę?

Jakie wybrać upięcie włosów na studniówkę?

Studniówka to ważna i oficjalna okazja, na której każda maturzystka chce wyglądać jak najlepiej. Dobór kreacji i makijażu to jedno, ale równie istotna jest fryzura. Czy upięcie włosów na studniówkę będzie dobrym wyborem? A może lepiej postawić na loki lub wręcz przeciwnie – na prostowanie włosów? W podjęciu decyzji pomoże profesjonalny fryzjer. Najważniejsze bowiem, by podczas wielkiego balu czuć się dobrze w wybranym uczesaniu.

Co można zrobić z krótkich włosów w salonie fryzjerskim?

Krótkie włosy można wystylizować na wiele sposobów. Od klasycznych loków po cięcie na tradycyjnego, ale nieco przedłużonego boba, który wygląda świetnie na włosach prostych i kręconych. Można ułożyć go na bok, a żeby nadać fryzurze nieco więcej elegancji, warto wpiąć we włosy ozdobną spinkę.

Ciekawą propozycją są również fryzury bazujące na lokach. W przypadku krótkich włosów świetnie prezentują się fale, lekko rozwiane, ale nadal eleganckie. Dla wygody część włosów można podpiąć spinką lub związać w warkocz – w formie korony lub opaski.

Koki, upięcia – fryzury na studniówkę z długich włosów

Upięcia włosów to popularny sposób na fryzury studniówkowe. Długie pasma zapewniają wiele możliwości stylizacji. Fryzjerzy z salonu Joanna Szegda Studio Fryzur wskazują, że wciąż dużą popularnością cieszą się wśród maturzystek wszelkiego rodzaju koki. To klasyczne fryzury, które podkreślają urodę. Modne są zarówno niedbałe upięcia z warkocza, jak i te staranne, uporządkowane i gładko zaczesane.

Rozpuszczone pasma to także ciekawa opcja dla długich włosów. Mogą być to zarówno romantyczne fale, jak i bardziej wyraziste loki. W każdym wypadku należy pamiętać o tym, aby modelowanie włosów wykonywać z użyciem odpowiednich kosmetyków ochronnych, a następnie utrwalić lakierem. Dobry fryzjer zrobi to profesjonalnie.

Dobierając fryzurę studniówkową, warto pamiętać, że jeśli kreacja jest efektowna, fryzura powinna być skromna i na odwrót.

Koloryzacja i inne zabiegi na włosy przed studniówką

Przed studniówką warto zadbać o wygląd i kondycję włosów. To dobry czas na koloryzację. Włosy maturzystki doskonale odświeży delikatne ombre sombre, które łagodnie rozświetli pasma bez mocnej zmiany koloru. Podobny efekt dadzą pasemka wykonane przez profesjonalistów w salonie fryzjerskim.

Kolejną kwestią jest pielęgnacja włosów. Każda fryzura wygląda o wiele lepiej na zdrowych, zadbanych pasmach. Aby poprawić ich kondycję, warto przed balem wybrać się do salonu na zabieg regeneracji włosów. Wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji w połączeniu z profesjonalnymi usługami fryzjerskimi sprawią, że studniówkowa fryzura będzie prezentować się idealnie.

Opracowanie:
Boguchwała, Stanisława Żytkiewicza 18
tel. 533 790 429
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz