Artykuł sponsorowany

Jakie usługi z zakresu oklejania aut oferuje firma Wrapperfect?

Jakie usługi z zakresu oklejania aut oferuje firma Wrapperfect?

Oklejanie elementów auta folią to popularny sposób na zmianę jego wyglądu i ochronę przed uszkodzeniami bez konieczności przeprowadzania kosztownych i czasochłonnych prac lakierniczych. Polega na pokryciu karoserii, felg czy innych elementów samochodu specjalną folią, która może mieć różny kolor lub wzór. W artykule dowiesz się więcej o procesie oklejania elementów auta folią w firmie Wrapperfect oraz o zaletach tego rozwiązania.

Oklejanie elementów auta

Oklejanie folią dotyczy całego samochodu lub tylko wybranych jego elementów, takich jak maska, dach, lusterka, zderzaki czy progi, natomiast sama folia może mieć różne kolory, wzory i faktury. Jest bardzo wytrzymała, odporna na działanie czynników atmosferycznych, promieniowanie UV oraz zarysowania, co sprawia, że elementy pokryte folią są zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Oklejanie folią, w którym specjalizuje się firma Wrapperfect z Połczyna, to sposób na łatwą zmianę designu auta bez trwałych ingerencji w jego karoserię. Jeśli kierowca zdecyduje się na zmianę wyglądu auta, folia może zostać z łatwością usunięta i nie pozostawia śladów na powłoce lakierniczej.

Takie rozwiązanie jest także korzystne pod względem ekonomicznym, gdyż kosztuje zdecydowanie mniej niż malowanie samochodu, a efekt może być równie spektakularny. Dlatego też coraz więcej właścicieli samochodów decyduje się na oklejanie elementów auta folią, by w prosty sposób nadać swojemu pojazdowi unikalny wygląd.

Zabezpieczanie karoserii folią

Oferta firmy Wrapperfect obejmuje również zabezpieczanie karoserii folią PFF. PFF (Paint Protection Film) to specjalna folia bezbarwna wykonana z elastycznego poliuretanu, który jest odporny na rozciąganie, zgniatanie i przetarcia. Służy do zabezpieczania karoserii samochodów przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak rysy, kamienie czy owady. Folia ta jest stosowana przede wszystkim na maskach, zderzakach, progach, klamkach i innych narażonych na uszkodzenia częściach samochodu.

Największymi zaletami folii PFF są – ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, odporność na działanie czynników atmosferycznych, łatwość w czyszczeniu i konserwacji oraz zachowanie oryginalnego koloru karoserii. Co więcej, zastosowanie folii PFF może wpłynąć na wartość samochodu i zwiększyć jego atrakcyjność w oczach potencjalnych nabywców, ponieważ utrzymuje go w lepszym stanie przez dłuższy czas.

Jakie jeszcze usługi świadczy Wrapperfect?

Firma Wrapperfect oferuje szeroki zakres usług związanych z tuningiem samochodowym. Wśród nich znajduje się przyciemnianie szyb, które nie tylko wpływa na estetykę pojazdu, ale również zapewnia większą prywatność w środku auta. Klienci mogą wybierać spośród różnych poziomów przyciemnienia, aby dopasować je do swoich potrzeb. Firma oferuje również przyciemnianie lamp oraz dechroming, czyli usuwanie chromowanych elementów z karoserii. Dodatkowo firma Wrapperfect zajmuje się regeneracją kloszy reflektorów oraz oferuje folię chameleon na szyby, która ogranicza nagrzewanie się pojazdu i chroni przed promieniowaniem UV. Dzięki tym usługom klienci mogą w łatwy sposób zmienić wygląd swojego pojazdu, nadając mu nowoczesny i oryginalny styl.

Opracowanie:
Połczyno, Słoneczna 40
tel. 603 515 909
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz