Materiał Partnera

Jakie usługi elektroinstalacyjne oferuje firma Zibi-Elektrotech?

Jakie usługi elektroinstalacyjne oferuje firma Zibi-Elektrotech?

Prawidłowy stan techniczny instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach i budynkach użyteczności publicznej to jeden z filarów bezpieczeństwa ich użytkowania. Nieprawidłowo działająca instalacja elektryczna może być przyczyną zwarć, przepięć, porażeń prądem i pożarów, dlatego montaż instalacji elektrycznej należy zlecić fachowcom z odpowiednimi uprawnieniami zawodowymi, takim jak firma Zibi-Elektrotech Usługi elektroinstalacyjne.

Dlaczego stan instalacji elektrycznej jest tak istotny?

Instalacja elektryczna powinna być wykonana na podstawie projektu technicznego oraz dopasowana do rodzaju budynku i przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń, a ponadto dopasowana do wytycznych prawa budowlanego. Przewody takiej instalacji powinny być położone zgodnie ze sztuką, czyli w odpowiedniej odległości np. od okien czy drzwi tak, aby w czasie późniejszych remontów uniknąć ich uszkodzenia. Montaż instalacji elektrycznej powinien być wykonany przez doświadczonego elektryka, który zrealizuje usługę zgodnie ze schematem oraz dokona wyliczeń związanych z rozkładem układu elektrycznego i liczbą punktów elektrycznych. Szczegółowe wyliczenia minimalizują ryzyko przeciążeń w późniejszym użytkowaniu instalacji dlatego istotne jest, aby na etapie projektowania instalacji znać przeznaczenie poszczególnych pomieszczeń oraz ich zapotrzebowanie na energię elektryczną pod względem ilości i rodzaju urządzeń.

Kompleksowa oferta firmy Zibi-Elektrotech Usługi elektroinstalacyjne

Montaż instalacji elektrycznych czy odgromowych to zadania, którymi muszą zająć się przeszkoleni do tego celu fachowcy. Firma Zbigniewa Rapacza z Grodziska Wielkopolskiego oferuje wysoką jakość świadczonych usług instalacyjnych oraz nowoczesne rozwiązania w dziedzinie elektroinstalatorstwa. W jej ofercie znajdziemy:

  • montaż instalacji elektrycznych,
  • instalacje odgromowe,
  • pomiary instalacji elektrycznej,
  • usuwanie awarii,
  • pomiary instalacji odgromowych.

Doświadczeni specjaliści z firmy Zibi-Elektrotech Usługi elektroinstalacyjne dokonują także przeglądów stacji transformatorowych oraz świadczą usługi związane z naprawą usterek czy remontem instalacji elektrycznych. Firma posiada podnośnik koszowy do 10m, co pozwala na dokonywanie przeglądów oświetleń ulicznych, również na wewnętrznych placach firm i przedsiębiorstw.

Znakomicie wyposażone zaplecze techniczne firmy Zibi-Elektrotech pozwala na podejmowanie się nawet trudnych zadań z zakresu usług elektroinstalacyjnych, a specjalistyczne narzędzia i urządzenia pozwalają na precyzyjne i sprawne wykonanie zleconych zadań.

Opracowanie:
Grodzisk Wielkopolski, Nowotomyska 71
tel. 609 261 250
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz