Materiał Partnera

Jakie towary sprzedawać w drogerii?

Jakie towary sprzedawać w drogerii?

Założenie własnej drogerii to świetny pomysł na biznes. Osoby, które mają możliwość założenia sklepu często decydują się na sklep z kosmetykami i chemią gospodarczą. Drogerie cieszą się rosnącą popularnością, coraz więcej osób korzysta z ich oferty. Jakie towary powinny znaleźć się w drogerii?

Drogeria - jak ją zaopatrzyć?

Odpowiednie zaopatrzenie sklepu w towar jest bardzo ważne. Jeśli w sklepie znajdować będzie się różnorodny, ciekawy towar w dobrych cenach, to klienci na pewno będą chętnie w takim miejscu kupować. Jakie produkty powinny znaleźć się w drogerii? Jak mówi nam ekspert firmy Triomen-Hurt sp. z o.o., kluczowe jest oferowanie produktów z różnych kategorii. Dzięki temu można zapewnić sobie stały przypływ klientów.

W drogerii warto oferować między innymi:

  • Kosmetyki kolorowe - stosowanie makijażu nie jest obecnie niczym dziwnym, większość kobiet sięga po kosmetyki kolorowe do wykonywania makijażu. Kosmetyki takie jak cienie do powiek, tusze, podkłady czy pudry są podstawowym asortymentem każdej drogerii. Warto oferować w sklepie produkty różnych producentów, ponieważ każda klienta ma inne preferencje.
  • Kosmetyki do kąpieli i mycia- to grupa produktów, która na pewno dobrze będzie się sprzedawać. Żele pod prysznic, płyny kąpielowe, mydła czy szampony - takie produkty znajdują się w koszykach każdej rodziny.
  • Kosmetyki pielęgnacyjne - kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała z pewnością przyciągną do sklepu wielu klientów. Coraz więcej osób chce o siebie dbać, więc podczas zatowarowania drogerii warto pamiętać o tej kategorii kosmetyków.
  • Chemia gospodarcza - produkty do mycia, prania oraz czyszczenia ubrań, naczyń i różnych powierzchni w domu koniecznie powinny znaleźć się w ofercie drogerii. Warto także zadbać o to, aby w ofercie sklepu z kosmetykami i chemią gospodarczą znalazły się także różne akcesoria do czyszczenia.
  • Farby do włosów - farby przeznaczone do trwałego lub krótkotrwałego farbowania włosów na pewno będą dobrym wyborem, jest to bowiem produkt, który często kupowany jest przez kobiety.
  • Kosmetyki i produkty dla dzieci - delikatne żele do kąpieli, oliwka dla dzieci, jednorazowe pieluchy, podkłady higieniczne, kaszki, gotowe słoiczki, mleko w proszku - to tylko część asortymentu, który może przydać się rodzicom! Warto zadbać o to, aby w drogerii znajdowały się produkty przeznaczone także dla najmłodszych.

Gdzie kupować zaopatrzenie drogerii?

Gdzie kupować produkty, które będzie oferować w swojej drogerii? Warto podjąć współpracę z firmą, która zajmuje się zaopatrzeniem sklepów! Podejmując taką współpracę mamy pewność, że produkty zawsze będą docierać do sklepu wtedy, kiedy są potrzebne. 

Opracowanie:
Gorlice, Chopina 29
tel. 18 353 53 00
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz