Materiał Partnera

Jakie produkty oferują renomowane pracownie złotnicze?

Jakie produkty oferują renomowane pracownie złotnicze?

Biżuteria jest nadal najczęściej wybieraną formą prezentu dla najbliższych. Wyjątkowe artykuły wykonane ze szlachetnych materiałów stanowią doskonały dodatek do poszczególnych kreacji, mogą być też w pełni spersonalizowane np. dzięki usłudze grawerowania. Wyjątkowy produkt można jednak otrzymać tylko w renomowanej pracowni złotniczej – co znajduje się w ofercie tego typu zakładów?

Na specjalne zamówienie

Wybór biżuterii jako prezentu to bardzo dobre i eleganckie rozwiązanie, należy jednak zadbać o jej spersonalizowanie. Kupno pierścionka czy obrączek w sklepach wielkich sieci oznacza nabycie wyrobu produkowanego masowo. W przypadku pracowni złotniczych biżuteria tworzona przez rzemieślnika jest niepowtarzalna i może być wykonana na specjalne zamówienie klienta. Bransoletki, kolczyki czy zawieszki zrealizowane według indywidualnych preferencji zamawiającego są wyjątkowe i świetnie nadają się na prezent dla najbliższej osoby. Pracownia Złotnicza Piotr Duszyk jest w stanie wykonać wiele elementów spersonalizowanej biżuterii – profesjonalista poradzi sobie nawet z niezwykle skomplikowanymi, zawierającymi wiele komponentów projektami. Oprócz stworzenia nietuzinkowych pierścionków, kolczyków czy bransoletek, złotnik może zająć się też wyrobem złotych, srebrnych bądź platynowych obrączek. Oprawiony kamień szlachetny na życzenie klienta dodaje niezwykle atrakcyjnego i nieszablonowego wyglądu, a jego rozmieszczenie oraz ilość tego typu elementów również można ustalić według własnego uznania, co weźmie pod uwagę profesjonalny złotnik.

Kompleksowe usługi

Oprócz wykonania wyjątkowej biżuterii pracownie złotnicze świadczą także wiele usług związanych z tego typu wyrobami. W ramach przeprowadzonych prac specjalista zajmie się przede wszystkim grawerowaniem ręcznym lub maszynowym. To właśnie dzięki niemu na przedmiotach ozdobnych czy biżuterii można wykonać spersonalizowany, niepowtarzalny napis na specjalne zamówienie klienta. Grawer świetnie sprawdza się również w przypadku piór czy zegarków – warto zlecić jego realizację profesjonaliście z renomowanej pracowni złotniczej. W tego typu miejscach możliwa jest też naprawa uszkodzonych przedmiotów ze złota czy srebra. Przywrócenie do pierwotnej postaci obrączek, pierścionków czy innych elementów biżuterii to zadanie dla wykwalifikowanego złotnika, który może zająć się rekonstrukcją uszkodzonych fragmentów czy np. wymianą zapięć. W ramach świadczonych usług pracownia złotnicza podejmuje się wymagającej niezwykłej precyzji renowacji starej biżuterii. Warto zapoznać się z ofertą profesjonalnego złotnika – jest on w stanie wykonać niepowtarzalną obrączkę czy pierścionek, ale zajmie się też naprawą uszkodzonych przedmiotów ozdobnych.

Opracowanie:
Oświęcim, Sienkiewicza 15
tel. 33 842 74 92
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz