Materiał Partnera

Jaki prezent podarować dziecku z okazji Pierwszej Komunii Świętej?

Jaki prezent podarować dziecku z okazji Pierwszej Komunii Świętej?

Maj, a od niedawna także czerwiec, to gorący okres Pierwszych Komunii Świętych. Jak wiadomo ten niezwykle ważny dla dziecka dzień to także czas, w którym otrzymuje ono od bliskich upragnione podarunki. Dawno już minęły czasy, gdy prezentem na topie był rower górski. Co znajduje się na obecnej liście marzeń kilkulatków? Podpowiadamy!

Konsola do gier

Konsola do gier to jeden z najczęściej wymienianych przez dzieci upragnionych podarunków. Pozwala na atrakcyjne spędzanie czasu samodzielnie lub w gronie rówieśników. Obecnie produkowane gry dla dzieci łączą w sobie elementy edukacyjne z rozrywkowymi. Dzięki temu kilkulatek uczy się podczas zabawy, nawet tego nie zauważając. Wybierając konsolę do gier, zdecydujmy się na model jednego z wiodących producentów. Dobrze jest zapytać dziecko, który z nich preferuje. Wbrew obiegowej opinii kilkulatki dość dobrze potrafią określić swoje potrzeby w tym zakresie, posługując się parametrami wybranego sprzętu. Konsola do gier to dobry prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.Dmuchana zjeżdżalnia

Dmuchane zjeżdżalnie w wielu różnych kolorowych odsłonach można spotkać na rodzinnych piknikach i festynach miejskich. To uwielbiana przez dzieci atrakcja, do której zawsze ustawiają się kolejki. Kto powiedział, że podobnej zjeżdżalni nie można mieć we własnym ogrodzie? Co ciekawe taki dmuchaniec znajduje się wysoko na liście topowych prezentów urodzinowych i komunijnych. Jeszcze lepiej wynająć wielobarwną zjeżdżalnią na przyjęcie komunijne. Jak zapewnia właściciel firmy Angela, która zajmuje się wypożyczaniem sprzętów rozrywkowych dla dzieci – to doskonały pomysł, zarówno jeśli chodzi o dzieci, jak i dorosłych. Dmuchany zamek będzie idealną rozrywką dla wszystkich maluchów, które uczestniczą w przyjęciu. Pociechy będą mogły szaleć, wspinać się, zjeżdżać i wspólnie bawić się w najlepsze. Rodzice za to mogą bez obaw rozkoszować się chwilą relaksu bez konieczności wymyślania atrakcyjnych zajęć dla znudzonych dzieci. Nad ich opieką czuwać będzie wykwalifikowany personel. Dmuchana zjeżdżalnia to świetna zabawa w atrakcyjnej cenie.

Wspomnienia na pamiątkę

A może by tak zamienić wszystkie materialne prezenty na niezapomniane chwile? Każde dziecko ucieszy się z niecodziennego przyjęcia komunijnego z udziałem klauna i animatorów, którzy zadbają o świetną zabawę i bezpieczeństwo najmłodszych. Szalone gry i atrakcje dla pociech pozostaną w ich pamięci znacznie dłużej niż kolejny smartfon. Malowanie twarzy za pomocą kolorowych farb pozwoli dzieciom upodobnić się do ulubionego bohatera z bajki lub wymarzonego zwierzątka. Modelowanie wielobarwnych balonów przez klauna dostarczy wiele radości. Dzieci będą mogły także samodzielnie spróbować swoich sił w tej trudnej sztuce. Z pewnością nikt nie będzie się nudził! Tego typu animacje dla najmłodszych będą stanowić również doskonałe tło dla fotografa oraz sprawią, że zdjęcia z Komunii Świętej będą o wiele bardziej atrakcyjne.
Opracowanie:
Rybnik, Górnośląska 10
tel. 605 510 667
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz