Artykuł sponsorowany

Jaki model sauny wybrać? - firma Sauna

Jaki model sauny wybrać? - firma Sauna

Sauna we własnym domu to ogromny luksus i miejsce, w którym można w pełni zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy. Tego typu odpoczynek wymaga jednak skonstruowania odpowiedniego pomieszczenia, zapewniającego właściwe warunki – projektowaniem i montażem sauny zajmą się profesjonaliści z firmy Sauna. Jakie konkretnie modele znajdują się w ofercie?

Klasyczna sauna fińska

Sauna nieodłącznie kojarzy się z Finlandią, gdzie pomieszczenia tego typu są powszechnie stosowane w większości domów. Jednym z najpopularniejszych modeli jest więc klasyczna sauna fińska, nazywana też inaczej suchą czy szwedzką. Wysoka temperatura w połączeniu z niską wilgotnością, utrzymującą się na poziomie zaledwie 5-20%, to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących poprawić krążenie i doznać wyjątkowego relaksu. Firma Sauna jest w stanie zaproponować swoim klientom wysokiej klasy suche sauny, które konstruowane są na wymiar i zgodnie z indywidualnymi preferencjami zamawiającego. W ten sposób sauna jest idealnie dopasowana do przeznaczonej dla niej przestrzeni użytkowej, może być więc świetnym uzupełnieniem domów jednorodzinnych o sporej powierzchni, ale też mniejszych mieszkań. Firma Sauna jest w stanie zająć się nie tylko produkcją sauny fińskiej, ale też jej montażem. Kompleksowe usługi dają możliwość stworzenia wyjątkowego miejsca, które jednak niekoniecznie musi być tradycyjną sauną suchą. Firma ta proponuje także innowacyjne rozwiązania technologiczne, czego efektem jest m.in. sauna typu infrared. Czym różni się od klasycznej sauny fińskiej?

Nowoczesne sauny

W klasycznej saunie za podwyższanie temperatury odpowiada piec. Rozwiązanie to jest jednak coraz częściej wypierane przez nowoczesne promienniki podczerwone, które proponuje swoim klientom firma Sauna. Sauna infrared emituje promieniowanie podczerwone, co pozwala nagrzać pomieszczenie do temperatury 50-60 stopni Celsjusza przy jednoczesnym zachowaniu wilgotności na poziomie 25%. W ten sposób uzyskać można niezwykle przyjemne warunki, w których można odpoczywać praktycznie codziennie. Ma to wymierne korzyści dla skóry i organizmu – ciało się ujędrnia, następuje też przyspieszenie przemiany materii.

Kompleksowe usługi firmy Sauna obejmują także montaż łaźni parowej wykonanej z ceramiki. Niepowtarzalne miejsce, w którym można zrelaksować się w pełni po ciężkim dniu to wyjątkowy atut każdego domu – warto więc przemyśleć wdrożenie SPA do własnych czterech ścian. Dodatkowo firma ta oferuje piece i wyposażenie do saun, a także balie i wanny SPA.

Opracowanie:
Kraków, Urocza 32 lok. LU2
tel. 509 214 959
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz