Artykuł sponsorowany

Jaka jest oferta firmy skupującej złom Mk Stoton?

Jaka jest oferta firmy skupującej złom Mk Stoton?
Skup złomu może być dochodowym biznesem zarówno dla właściciela przedsiębiorstwa, jak i dla osób, które chcą pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów ze swojego domu, gospodarstwa lub firmy. W jaki sposób można zarobić na sprzedaży metali kolorowych i obrocie takim asortymentem? Bardzo dobrze pokazuje to działalność firmy Mk Stoton Mariusza Kołodziejczyka i Karola Ostrowskiego.

Skup złomu i metali

Jedną z usług oferowanych przez firmę Mk Stoton Mariusza Kołodziejczyka i Karola Ostrowskiego znajdującą się w Ostrowi Mazowieckiej jest skup i sprzedaż złomu i metali kolorowych. Przedsiębiorstwo pozyskuje materiał z trzech województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Pracownicy zajmują się sortowaniem i przygotowaniem złomu do dalszych procesów. Firma współpracuje z zakładami produkcyjnymi, od których pozyskuje złom. Najczęściej jest to: mosiądz, miedź, cynk, ołów, żeliwo i stal. Obrót złomem i metalami to również jedna z firm działalności przedsiębiorstwa z Ostrowi Mazowieckiej. Polega na odzyskaniu jak największej ilości surowców wtórnych i odsprzedanie w celu ponownego wykorzystania.

Demontaż i rozbiórka

Firma Mk Stoton Mariusza Kołodziejczyka i Karola Ostrowskiego znajdującą się w Ostrowi Mazowieckiej zajmuje się także demontażem maszyn i urządzeń oraz rozbiórką uszkodzonych sprzętów. Chodzi tu o pozyskanie surowców wtórnych z urządzeń, maszyn i różnego rodzaju sprzętów, które nie nadają się do użytku lub których nie można naprawić. Pozyskane w ten sposób surowce mogą zostać ponownie wykorzystane. Rozbiórką powinni zająć się wykwalifikowani pracownicy firmy, którzy wiedzą, w jaki sposób postępować w przypadku niebezpiecznych substancji wydobywających się z demontowanych urządzeń. Pracownikom można oddać do rozbiórki następujące przedmioty: komputery, telewizory, zasilacze, transformatory, silniki elektryczne, agregatory, kable i alternatory.

Transport złomu

W firmie Mk Stoton Mariusza Kołodziejczyka i Karola Ostrowskiego znajdującą się w Ostrowi Mazowieckiej pracownicy zajmują się także transportem złomu z posesji klienta. Przewożą złom i odpady metalowe specjalnie dostosowanymi samochodami. Są to ciężarowe auta wyposażone w kontenery mogące pomieścić bardzo duży ładunek. Aby złom został odebrany z konkretnego miejsca, należy skontaktować się z firmą i umówić dogodna godzinę i datę spotkania. Kierowca w bezpieczny sposób załaduje metalowe elementy do kontenera i przewiezie je do firmy, gdzie zostaną poddane demontażowi. Pozyskane z nich elementy będą mogły zostać ponownie użyte.
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz