Materiał Partnera

Jaką biżuterię kupić można u jubilera?

Jaką biżuterię kupić można u jubilera?

Biżuteria jest dla wielu osób niezwykle istotnym elementem garderoby – konkretne wyroby dopasowuje się bowiem do danych kreacji, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie spójnej całości. Szczególne zainteresowanie wyrobami jubilerskimi wykazują kobiety, dla których w specjalnych salonach przygotowuje się rozbudowane oferty produktowe. Co zatem dokładnie znaleźć można w dobrym salonie jubilerskim?

Biżuteria na szyję

Do jednych z najważniejszych elementów biżuterii zalicza się przede wszystkim naszyjniki. Ich dopasowanie nie jest proste – tego typu wyroby jubilerskie powinny bowiem odpowiadać kreacji, do której zostaną założone. Z tego względu warto skonsultować wybór ze specjalistą z dobrego salonu jubilerskiego, który doradzi odpowiedni naszyjnik do konkretnej sukni czy innego typu garderoby. Biżuteria na szyję składająca się z wielu elementów doskonale sprawdzi się w przypadku bluzek czy sukienek z kołnierzykiem. Tego typu odzież stosowana może być zarówno w sytuacjach oficjalnych, jak i na co dzień. W salonie jubilerskim można dopasować do niej naszyjnik z wieloma kamieniami, które świetnie skomponują się z eleganckim kołnierzykiem.

W renomowanych salonach jubilerskich zakupić można również naszyjniki dopasowane do kreacji ze sporym dekoltem. W takim wypadku dobrym wyborem będzie biżuteria składająca się ze sporych elementów, które zwrócą na siebie uwagę. Odpowiedni wyrób zaproponuje salon jubilerski Zamek, który w swojej rozbudowanej ofercie przygotował dla klientów także szereg naszyjników z cienkim łańcuszkiem. Taki typ biżuterii zakładanej na szyję zalecany jest jako element dodatkowy do sukienki bez ramiączek. Ciekawym rozwiązaniem są naszyjniki minimalistyczne. Interesująca forma sprawdzi się przy kreacjach z kwadratowym dekoltem.

Ozdobione ręce

Wyroby jubilerskie nierzadko zdobią także dłonie i ich okolice. Najczęściej w salonach jubilerskich zamawiane są wszelkiego rodzaju pierścionki, które wykonuje się zarówno ze srebra, jak i złota. Elementem niezwykle istotnym jest w tym wypadku kamień – może występować w wersji syntetycznej, ale także naturalnej. W zależności od indywidualnych preferencji klienta cyrkonie bądź nawet diamenty znajdujące się na pierścieniu oferowane są w różnych wzorach i kształtach, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania wyrobu całkowicie niepowtarzalnego. Dobry salon jubilerski powinien w swojej ofercie posiadać też wiele pierścionków zaręczynowych, które przeważnie wyróżniają się zastosowaniem wyjątkowych zdobień.

Ciekawym elementem biżuterii są także bransoletki. Noszone na nadgarstkach dają możliwość wzbogacenia konkretnych kreacji w sposób niezwykły. Złote wyroby tego typu świetnie komponują się z ciemnymi stylizacjami, w których doskonale prezentować się będą minimalistyczne bransoletki. Warianty bogato zdobione również znaleźć można w ofercie salonu jubilerskiego, który jest także w stanie zaproponować klientom biżuterię ślubną. W tym zakresie oprócz pierścionków, naszyjników czy bransoletek, u jubilera zakupić można również obrączki czy kolczyki – te ostatnie sprawdzają się jednak nie tylko na specjalne okoliczności, ale z powodzeniem można je nosić nawet do codziennych kreacji wykorzystywanych np. w pracy czy na spotkaniach ze znajomymi.

Szeroki asortyment jubilera

Decydując się na zakup biżuterii, warto wybrać salon jubilerski dysponujący wieloma wyrobami. Kolczyki ze złota lub srebra różnią się od siebie niekiedy znacząco – wyróżnić można zarówno modele niewielkie, które charakteryzują się delikatnością i zdobieniem w postaci kamieni szlachetnych, ale też biżuterię tego typu w geometrycznych formach, np. w kształcie sporych obręczy. W zależności od indywidualnych preferencji klienta jubiler jest w stanie dopasować konkretne kolczyki i zaproponować wyroby sprawdzające się przy danej stylizacji. Kolczyki także mogą wchodzić w skład biżuterii ślubnej – również i na tę okoliczność dobre salony jubilerskie dysponują rozbudowaną ofertą tego typu wyrobów ze złota bądź srebra.

Wybór materiału, z którego stworzony został dany element biżuterii to również kwestia niezwykle istotna. Oprócz walorów estetycznych przekłada się przeważnie również na wartość danego wyrobu jubilerskiego. Warto zwrócić uwagę na certyfikaty, które dołączane są do konkretnych produktów. Ocechowane wyroby jubilerskie zaświadczone są próbą srebra lub złota, która wskazuje na zawartość metalu szlachetnego w danym elemencie biżuterii. Warto zatem wybrać sprawdzony, renomowany salon jubilerski, który w swojej ofercie posiada wyłącznie biżuterię wykonaną z najwyższej jakości materiałów. Przekłada się to bowiem nie tylko na wygląd poszczególnych wyrobów, ale także ich trwałość oraz wartość.

Opracowanie:
Warszawa, Gwiaździsta 15a lok. 400
tel. 22 622 06 31
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz