Artykuł sponsorowany

Jaką bieliznę wybrać na noc poślubną?

Jaką bieliznę wybrać na noc poślubną?

Przygotowanie ślubu i wesela zabiera wiele czasu. Całą swoją energię wkładamy w organizację przyjęcia, by wszyscy zaproszeni goście czuli się i bawili jak najlepiej. Tym, co nierozerwalnie kojarzy się z zawarciem związku małżeńskiego, jest też noc poślubna. Większość nowożeńców rezygnuje z poweselnych igraszek na rzecz snu. I nie ma się czemu dziwić. W końcu to jedno z najbardziej wyczerpujących przyjęć w życiu. Noc poślubną warto jednak przełożyć i przygotować się do niej w odpowiedni sposób. Zmysłowa bielizna z pewnością podkręci temperaturę w sypialni. Jaką wybrać?

Bielizna ślubna a bielizna na noc poślubną

Bielizna ślubna może, ale nie musi być tą samą bielizną, w której zamierzamy zaprezentować się mężowi w noc poślubną. Najczęściej panny młode decydują się na zakup dwóch osobnych kompletów, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Dlaczego? Główną funkcją bielizny ślubnej jest modelowanie sylwetki. Dobiera się ją w taki sposób, by maskowała drobne niedoskonałości figury i nie odznaczała się pod kreacją ślubną. Zwykle są to dość proste fasony o stabilnej konstrukcji. Bielizna zakładana pod suknię ślubną rzadko przypomina seksowny strój, który rozpali zmysły naszego partnera. A jeśli już to kosztuje krocie.

Bielizna na noc poślubną to bielizna erotyczna, która podkreśli naszą kobiecość, pewność siebie i seksapil. Wygoda i funkcjonalność takiego stroju to kwestia drugorzędna. Co więcej, bielizny erotycznej nie trzeba w ogóle zdejmować. Jest ona uszyta tak, by można było użytkować ją w każdej pozycji. Wybierając kreację na gorący wieczór, warto kierować się własnym gustem i upodobaniami partnera. Wybór bielizny na noc poślubną jest ogromny. Wiele ciekawych propozycji znajdziemy np. w internetowym sklepie erotycznym „Geisha”.

Czy bielizna na noc poślubną musi być biała?

Ślub kojarzy się z bielą, a biel z niewinnością. Ta jednak w żaden sposób nie cechuje bielizny erotycznej, którą większość kobiet wybiera na noc poślubną. Kreacje tego rodzaju szyte są z koronek, przyjemnej w dotyku satyny, drobnej siateczki czy ażurowych tkanin. Dostarczają partnerom wrażeń wizualnych i sensualnych. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na zmysłowe body, kusą halkę, jedwabną koszulkę czy zestaw koronkowej bielizny z pasem do pończoch, możemy mieć pewność, że zrobimy na mężu duże wrażenie. Choć większość kreacji na noc poślubną jest w kolorze białym, nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić strój w odcieniach czerwieni lub czerni. Możemy też pójść o krok dalej i zaskoczyć partnera czymś niecodziennym jak np. bodystocking czy lateksowe wdzianko z tematyki BDSM. Wszystko zależy od tego, jak bardzo chcemy zaszaleć w tę wyjątkową noc, kiedy to po raz pierwszy spotykamy się w sypialni jako mąż i żona.

Opracowanie:
Żory, Szeroka 18, wejście od ul. Murarskiej
tel. 883 113 505
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz